Ηλίας Βρεττός: Σοβαρό τροχαίο για τον τραγουδιστή – «Αν δεν φορούσα κράνος δεν θα την είχα γλιτώσει»

00:58 - 04/11/2023

Ένα σοβαρό τροχαίο ατύχημα είχε το βράδυ της Παρασκευής (3/11) ο Ηλίας Βρεττός, στην περιοχή της Γλυφάδας. Ο τραγουδιστής οδηγούσε τη μηχανή του, όταν πετάχτηκε μπροστά του ένα αυτοκίνητο με αποτέλεσμα να κάνει κωλοτούμπες και στο τέλος να σκάσει με το κεφάλι στην άσφαλτο. Οι αναρτήσεις του τραγουδιστή και η ευχή σε όσους «θέλουν το […] The post Ηλίας Βρεττός: Σοβαρό τροχαίο για τον τραγουδιστή – «Αν δεν φορούσα κράνος δεν θα την είχα γλιτώσει» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βρεττός για το τροχαίο που είχε: Αν δε φορούσα κράνος και μπουφάν, δεν ξέρω τι θα είχε συμβεί

Για το δεύτερο τροχαίο όπου κινδύνεψε να χάσει τη ζωή του μίλησε ο Ηλίας Βρεττός. Ο δημοφιλής τραγουδιστής είπε πως «αν δε φορούσα κράνος και μπουφάν, δεν ξέρω τι θα είχε συμβεί». Μιλώντας στην εκπομπή «Καλύτερα δεν γίνεται» με τη Ναταλία Γερμανού για το τροχαίο στη Γλυφάδα το οποίο έθεσε τη ζωή του σε κίνδυνο, ο Ηλίας Βρεττός λέει πως σώθηκε λόγω των μέτρων ασφαλείας που ακολουθεί πάντα, και προτρέπει να τα εφαρμόζουν όλοι οι οδηγοί. Ο γνωστός τραγουδιστής είχε σοβαρό τροχαίο με τη μηχανή του το βράδυ της Παρασκευής, 3 Νοεμβρίου. Όπως πριν πέντε χρόνια, έτσι και αυτή τη φορά, σώθηκε. «Θέλω να πω ότι δεν ήθελα να ανησυχήσω κανέναν, απλά επειδή το τρακάρισμα που έγινε χθες στη Γλυφάδα ήταν

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ηλίας Βρεττός: Τροχαίο με τη μηχανή για τον τραγουδιστή – «Ευτυχώς τη γλίτωσα φτηνά»

Σε τροχαίο ατύχημα ενεπλάκη ο Ηλίας Βρεττός - Τα stories που ανέβασε στο Instagram

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»