Μέμος Μπεγνής: «Δεν μπορώ να διανοηθώ πως θα είμαι πάνω από ένα παιδί στα καλύτερα χρόνια της ζωής μου»

00:09 - 05/11/2023

Καλεσμένος στην εκπομπή «I love Σου Κου» βρέθηκε ο Μέμος Μπεγνής το πρωινό του Σαββάτου 4/11. To άρθρο Μέμος Μπεγνής: «Δεν μπορώ να διανοηθώ πως θα είμαι πάνω από ένα παιδί στα καλύτερα χρόνια της ζωής μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μέμος Μπεγνής Δεν μπορώ να διανοηθώ πως θα είμαι πάνω από ένα παιδί στα καλύτερα χρόνια της ζωής μου

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε ο Μέμος Μπεγνής στη Μπέττυ Μαγγίρα και τον Μέμο Μπεγνή, το πρωινό του Σαββάτου, στο πλατό της εκπομπής «I love Σου Κου» του ΑΝΤ1. Μάλιστα, μεταξύ άλλων, ο αγαπημένος ηθοποιός εξήγησε τους λόγους για τους οποίος δεν έχει φανταστεί τον εαυτό του πατέρα και δεν ξύπνησε ποτέ το πατρικό ένστικτο μέσα του. Ειδικότερα, ο Μέμος Μπεγνής εξομολογήθηκε πως «αν υποσυνείδητα το επηρέασε το γεγονός ότι δεν είχα σχέση με τον πατέρα μου, δεν το ξέρω. Ενσυνείδητα όχι ενώ τα αγαπώ πάρα πολύ τα παιδιά. Έχω την ανιψιά μου, την Λυδία που είναι ένα εξαιρετικό πλάσμα και θα πάω να παίξουμε, θα πάμε να ψωνίσουμε, θα στολίσουμε το Χριστουγεννιάτικο δέντρο, θα κάνουμε κα

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μέμος Μπεγνής: «Δεν μπορώ να διανοηθώ πως θα είμαι πάνω από ένα παιδί στα καλύτερα χρόνια της ζωής μου»

Ο Μέμος Μπεγνής το πρωινό του Σαββάτου 4/11, βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «I love Σου Κου». Ο γνωστός ηθοποιός, μεταξύ άλλων, εξήγησε τους λόγους για τους οποίους δεν έχει φανταστεί τον εαυτό του πατέρα και δεν ξύπνησε ποτέ το πατρικό ένστικτο μέσα του. «Αν υποσυνείδητα το επηρέασε το γεγονός ότι δεν είχα σχέση με τον […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»