Δανάη Μπάρκα: Οι τρυφερές ευχές στη Βίκυ Σταυροπούλου για τα γενέθλιά της – Κλαίω από ευτυχία που λέω εσένα “μαμά”

16:46 - 06/11/2023

Ξεχωριστή είναι η σημερινή μέρα για τη Βίκυ Σταυροπούλου, καθώς έχει τα γενέθλιά της. Η Δανάη Μπάρκα θέλησε να ευχηθεί στη μητέρα της δημόσια μέσω των social media. Συγκεκριμένα η Δανάη Μπάρκα ανέβασε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram τρεις κοινές τους φωτογραφίες και τις συνόδευσε με ένα πολύ τρυφερό μήνυμα αγάπης. “Σε ευχαριστώ. Σε […] The post Δανάη Μπάρκα: Οι τρυφερές ευχές στη Βίκυ Σταυροπούλου για τα γενέθλιά της – Κλαίω από ευτυχία που λέω εσένα “μαμά” appeared first on InStyle.

Διαβάστε Περισσότερα στο instyle.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δανάη Μπάρκα: Οι ευχές στη Βίκυ Σταυροπούλου – «Κλαίω από ευτυχία που θα λέω σε όλη μου την ζωή ότι είμαι η κόρη της»

Μια μακροσκελή ανάρτηση γεμάτη τρυφερές ευχές έγραψε η Δανάη Μπάρκα, για τα γενέθλια της μητέρας της. To άρθρο Δανάη Μπάρκα: Οι ευχές στη Βίκυ Σταυροπούλου – «Κλαίω από ευτυχία που θα λέω σε όλη μου την ζωή ότι είμαι η κόρη της» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Δανάη Μπάρκα: Οι τρυφερές ευχές στη Βίκυ Σταυροπούλου για τα γενέθλιά της – Κλαίω από ευτυχία που λέω εσένα «μαμά»

Διαβάστε το στο real.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ instyle.gr

Η Χιονάτη δεν έχει φύγει από τα πάρκα της Disney παρά τις φήμες

Μαρία Σολωμού: Λέω στον γιο μου να σέβεται τις γυναίκες – Βλέπουμε τι συμβαίνει στον κόσμο

Έκκληση από το Μουσείο Τζέιν Όστεν προς το κοινό – Πώς μπορείτε να βοηθήσετε

Σοφία Αρβανίτη: «Δεν είπαμε ποτέ ότι είμαστε ζευγάρι με τον Μιχάλη Ρακιντζή»

Bella Hadid: Οι γλυκές ευχές στην Gigi για τα γενέθλιά της

Τόλης Βοσκόπουλος: Όταν μοιράστηκε τη θεατρική σκηνή με τη Γεωργία Βασιλειάδου – Σπάνια φωτογραφία