Ζαλμάς: «Τα κτήνη που μου κατέστρεψαν τη ζωή, δεν ζήτησαν συγνώμη»

13:17 - 10/11/2023

Ο Σταύρος Ζαλμάς ο οποίος πρωταγωνιστεί στη σειρά, ο Έρωτας Φυγάς και υποδύεται τον Στέφανο Παράσχο μίλησε για την καθημερινή σειρά, την αναγνωρισιμότητα και τα αναληθή δημοσιεύματα.  Περισσότερα...

Διαβάστε Περισσότερα στο queen.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σταύρος Ζαλμάς: Τα κτήνη που μου κατέστρεψαν τη ζωή για 15 χρόνια, δεν ζήτησαν ποτέ συγγνώμη

«Έγραψαν εμμέσως πλην σαφώς ότι έπασχα από AIDS, αν είχα κινηθεί νομικά τώρα θα είχα μία πολυκατοικία παραπάνω» δήλωσε σε συνέντευξη

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ο Σταύρος Ζαλμάς αποκαλύπτει: «Τα κτήνη που μου κατέστρεψαν τη ζωή για 15 χρόνια, δεν ζήτησαν ποτέ συγγνώμη»

Στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» μίλησε ο Σταύρος Ζαλμάς και αναφέρθηκε μεταξύ άλλων, στον «Έρωτα Φυγά», στο «Άφρικα», αλλά και στα δημοσιεύματα που τον ήθελαν να έχει AIDS. «Γνωρίζαμε ότι θα συνεχιστεί το σίριαλ πριν το καλοκαίρι. Έφτασαν και σε εμάς οι ψίθυροι για την μετακίνηση σε άλλο κανάλι. Εάν πρόκειται να γίνει μετακίνηση της σειράς […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ζαλμάς: “Τα κτήνη που μου κατέστρεψαν τη ζωή δεν ζήτησαν ποτέ συγγνώμη”

Συνέντευξη στην εκπομπή “Πάμε Δανάη” παραχώρησε ο Σταύρος Ζαλμάς, ο οποίος μίλησε, μεταξύ άλλων, για δημοσιεύματα του παρελθόντος, τονίζοντας πως μετάνιωσε που τελικά δεν κινήθηκε νομικά τότε.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Σταύρος Ζαλμάς: «Τα κτήνη που μου κατέστρεψαν τη ζωή για 15 χρόνια, δεν ζήτησαν ποτέ συγγνώμη»

Στην εκπομπή του ΜΕGA «Πάμε Δανάη» έδωσε συνέντευξη ο Σταύρος Ζαλμάς και μέσα σε άλλα ο γνωστός ηθοποιός μίλησε, για τον Έρωτα Φυγά, και τα δημοσιεύματα που τον ήθελαν να έχει AIDS.Στην εκπομπή του ΜΕGA «Πάμε Δανάη» έδωσε συνέντευξη ο Σταύρος Ζαλμάς και μέσα σε άλλα ο γνωστός ηθοποιός μίλησε, για τον Έρωτα Φυγά, και τα δημοσιεύματα που τον ήθελαν να έχει AIDS.«Γνωρίζαμε ότι θα συνεχιστεί το σίριαλ πριν το καλοκαίρι. Έφτασαν και σε εμάς οι ψίθυροι για την μετακίνηση σε άλλο κανάλι. Εάν πρόκειται να […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ζαλμάς: «Τα κτήνη που μου κατέστρεψαν τη ζωή, δεν ζήτησαν συγνώμη»

Ο Σταύρος Ζαλμάς ο οποίος πρωταγωνιστεί στη σειρά, ο Έρωτας…

Διαβάστε το στο onsports.gr

Σταύρος Ζαλμάς: Τα κτήνη που μου κατέστρεψαν τη ζωή για 15 χρόνια, δεν ζήτησαν ποτέ συγγνώμη

Στα δημοσιεύματα που έγραφαν ότι έπασχε από AIDS αναφέρθηκε για ακόμη μια φορά ο Σταύρος Ζαλμάς, χωρίς να μπορεί να κρύψει τον θυμό που έχει ακόμη μετά από τόσα χρόνια. Ανάμεσα σε όσα είπε στην εκπομπή «Πάμε Δανάη», ο ηθοποιός δήλωσε: «Έγραψαν εμμέσως πλην σαφώς ότι έπασχα από AIDS. Το μόνο που έκανα ήταν ότι θύμωσα και είπα άστους να πάνε στο δι..λο. Έπρεπε να έχω κινηθεί νομικά, αλλά τότε δεν είχα τα μυαλά που έχω τώρα, ήμουν πολύ αφελής και εκτός συστήματος. Τα κτήνη που μου κατέστρεψαν τη ζωή για 15 χρόνια, δεν ζήτησαν ποτέ συγγνώμη. Ο κόσμος δεν με ρωτούσε αν έχω AIDS, αλλά άνοιγε δρόμο να περάσω, γιατί εκείνα τα χρόνια θεωρούταν πανούκλα, ήταν κοινωνική πανούκλα. Οι άνθρωποι που έγραψα

Διαβάστε το στο lamianow.gr

Σταύρος Ζαλμάς: “Τα κτήνη που μου κατέστρεψαν τη ζωή για 15 χρόνια, δεν ζήτησαν ποτέ συγγνώμη”

Ο Σταύρος Ζαλμάς παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή “Πάμε Δανάη”. Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε μεταξύ άλλων για τον “Έρωτα Φυγά”¨ και το “Άφρικα”. Επίσης αναφέρθηκε και στα δημοσιεύματα που τον ήθελαν να έχει AIDS. “Γνωρίζαμε ότι θα συνεχιστεί το σίριαλ πριν το καλοκαίρι. Έφτασαν και σε εμάς οι ψίθυροι για την μετακίνηση σε άλλο κανάλι. Εάν […] The post Σταύρος Ζαλμάς: “Τα κτήνη που μου κατέστρεψαν τη ζωή για 15 χρόνια, δεν ζήτησαν ποτέ συγγνώμη” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Σταύρος Ζαλμάς: «Έγραψαν ότι έπασχα από AIDS. Τα κτήνη που μου κατέστρεψαν τη ζωή για 15 χρόνια, δεν ζήτησαν ποτέ συγγνώμη»

Στην εκπομπή «Πάμε Δανάη« μίλησε ο Σταύρος Ζαλμάς. Ο πρωταγωνιστής του «Έρωτα φυγά» μίλησε για την επιτυχία που γνωρίζει η σειρά του Οpen, ενώ αναφέρθηκε και στα δημοσιεύματα που τον ήθελαν να νοσεί από AIDS. «Γνωρίζαμε ότι θα συνεχιστεί το σίριαλ πριν το καλοκαίρι. Έφτασαν και σε εμάς οι ψίθυροι για την μετακίνηση σε άλλο κανάλι. […] The post Σταύρος Ζαλμάς: «Έγραψαν ότι έπασχα από AIDS. Τα κτήνη που μου κατέστρεψαν τη ζωή για 15 χρόνια, δεν ζήτησαν ποτέ συγγνώμη» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ queen.gr

Μέλιος και Φρόσω στις Ψυχοκόρες δίδαξαν τι σημαίνει πραγματική αγάπη πριν το τραγικό φινάλε

Είναι γεγονός! Το 90s bob είναι το κούρεμα που θυμίζει τα supermodels

Logo nails: Η JLo στόλισε το manicure της με το logo του πιο αγαπημένου της οίκου μόδας

Μόλις χώρισες; Αυτός είναι ο πιο ευφάνταστος τρόπος να πεις τα νέα στις φίλες σου

Η νέα συλλογή Stefania Frangista μας βάζει να δώσουμε μία «υπόσχεση» σε ό,τι αφορά τα μαγιό μας

Η μεταμόρφωση της Μαρίας Λεκάκη και ο ρόλος έκπληξη στη νέα σειρά - παρωδία της ελληνικής ΤV