Μαρία Κορινθίου: «Συνέχεια δέχομαι body shaming, αλλά δεν με αφορά – Ξέρω πολύ καλά ποια είμαι»

10:09 - 21/11/2023

Η Μαρία Κορινθίου και ο Τρύφωνας Σαμαράς βρέθηκαν στην ίδια εκδήλωση απαντώντας σε ερωτήσεις για το To άρθρο Μαρία Κορινθίου: «Συνέχεια δέχομαι body shaming, αλλά δεν με αφορά – Ξέρω πολύ καλά ποια είμαι» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρία Κορίνθιου: «Συνέχεια δέχομαι body shaming, αλλά δεν με αφορά» [Βίντεο]

Μαρία Κορίνθιου: Μπροστά στις κάμερες μίλησε η ηθοποιός η οποία βρισκόταν σε μια εκδήλωση και μίλησε για το bodyshaming που έχει υποστεί τα τελευταία χρόνια. Η Μαρία Κορίνθιου στις ερωτήσεις των ρεπόρτερ σε ότι αφορά το θέμα των κιλών απάντησε ότι «Συνέχεια δέχομαι body shaming σχόλια, αλλά δεν με αφορά. Ξέρω πολύ καλά ποια είμαι, […] Το άρθρο Μαρία Κορίνθιου: «Συνέχεια δέχομαι body shaming, αλλά δεν με αφορά» [Βίντεο] εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»