Λάκης Γαβαλάς: Δεν θα ήταν χαριτωμένο να ήμουν στο Your Face Sounds Familiar;

00:00 - 23/11/2023

Οι ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών συνάντησαν τον Λάκη Γαβάλα σε βραδινή του έξοδο και μεταξύ άλλων τον ρώτησαν για τις τηλεοπτικές προτάσεις που είχε το τελευταίο διάστημα. «Δεν θα ήταν χαριτωμένο να ήμουν στο YFSF; Εγώ είμαι My Face Sounds Familiar… everyday! Η αλήθεια είναι ότι η δουλειά μου είναι στη μόδα. Εάν κάποιο project μόδας, ακόμα και το My Style Rocks, ήταν στα δεδομένα μου και μπορούσαμε να είμαστε χρήσιμοι ο ένας για τον άλλο, φυσικά θα το έκανα», ανέφερε ο Λάκης Γαβαλάς. Στην συνέχεια, ο σχεδιαστής μόδας πρόσθεσε με νόημα πως: «Το βρίσκω όμως λίγο δύσκολο, γιατί αυτοί έχουν άλλα πρότυπα, που τους εξυπηρετούν φυσικά». Σε ότι αφορά τα άτομα που βρίσκονται στην τηλεόραση ο Λ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα