Καλλίρης: Η Γερμανού άλλαζε τα νούμερα των γυναικών στο τηλ. μου- Μετά τη σεξουαλική πράξη χαϊδεύω τα μαλλιά της συντρόφου μου

19:00 - 23/11/2023

Στο «Breakfast@Star» μίλησε ο Θάνος Καλλίρης και μέσα σε άλλα αναφέρθηκε στην Ναταλία Γερμανού και τις σκηνές ζήλιας που υπήρχαν στο παρελθόν.Στο «Breakfast@Star» μίλησε ο Θάνος Καλλίρης και μέσα σε άλλα αναφέρθηκε στην Ναταλία Γερμανού και τις σκηνές ζήλιας που υπήρχαν στο παρελθόν.«Ξέρετε τι έκανε; Δεν έσβηνε την επαφή, έκανε το χειρότερο, άλλαζε τα νούμερα. Αν ήθελα εγώ να πάρω δεν έβγαινε, έβγαινε ένα κύριος» είπε χαρακτηριστικά ο Θάνος Καλλίρης. Για το video clip όπου φιλιόταν […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»