Κατέρρευσε η Κάρμεν Ρουγγέρη: «Ήταν σαν παιδί μου, εγώ τον μεγάλωσα»

18:00 - 25/11/2023

Την Κάρμεν Ρουγγέρη μαζί με την κόρη της, Χριστίνα Κουλουμπή συνάντησε ο Τάσος Ιορδανίδης στο νέο επεισόδιο της εκπομπής «Μπαμπα-δες» το απόγευμα […] The post Κατέρρευσε η Κάρμεν Ρουγγέρη: «Ήταν σαν παιδί μου, εγώ τον μεγάλωσα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λύγισε στον αέρα η Κάρμεν Ρουγγέρη: «Ήταν σαν παιδί μου»

Στην εκπομπή «Μπαμπά-δες» παραχώρησαν συνέντευξη η Κάρμεν Ρουγγέρη και η κόρη της Χριστίνα Κουλουμπή. Η ηθοποιός αναφέρθηκε στον σύζυγό της…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Κάρμεν Ρουγγέρη: “Λύγισε” on air για τον Αλέξανδρο Κομπόγιωργα: “Ήταν παιδί μου, εγώ τον μεγάλωσα”

Η Κάρμεν Ρουγγέρη και η Χριστίνα Κουλουμπή μίλησαν στην εκπομπή του Τάσου Ιορδανίδη. Μητέρα και κόρη αναφέρθηκαν στον θάνατο του ηθοποιού Αλέξανδρου Κομπόγιωργα, με την Κάρμεν Ρουγγέρη να λυγίζει. “Σας είδα στεναχωρημένες όταν ήρθα και το μαζί αυτό δείχνει το πόσο οικογένεια είστε εδώ πέρα στις δουλειές που κάνετε. Θα θέλατε να αναφερθείτε; Ή δεν […] The post Κάρμεν Ρουγγέρη: “Λύγισε” on air για τον Αλέξανδρο Κομπόγιωργα: “Ήταν παιδί μου, εγώ τον μεγάλωσα” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»