Λάκης Γαβαλάς: «Έχω ξεχωρίσει τα Χριστούγεννα που ήμουν στν φυλακή»

09:00 - 27/11/2023

Στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και τον Σαράντη Μαριεττή έδωσε συνέντευξη ο Λάκης Γαβαλάς. Ο γνωστός σχεδιαστής μίλησε για τα πιο […] The post Λάκης Γαβαλάς: «Έχω ξεχωρίσει τα Χριστούγεννα που ήμουν στν φυλακή» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λάκης Γαβαλάς: «Τα καλύτερα Χριστούγεννα που έχω περάσει ήταν στη φυλακή»

Συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και τον δημοσιογράφο, Σαράντη Μαριεττή ο Λάκης Γαβαλάς.  O γνωστός σχεδιαστής To άρθρο Λάκης Γαβαλάς: «Τα καλύτερα Χριστούγεννα που έχω περάσει ήταν στη φυλακή» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Λάκης Γαβαλάς για τα Χριστούγεννα: : Έχω ξεχωρίσει αυτά που πέρασα στην φυλακή

Συνέντευξη στην εκπομπή της Ελεονώρας Μελέτη έδωσε ο Λάκης Γαβαλάς. Μεταξύ άλλων, ο γνωστός σχεδιαστής  μίλησε για το πιο ωραίο χριστουγεννιάτικο δώρο που του έχουν κάνει και για τα Χριστούγεννα που ξεχωρίζει. «Το πιο ωραίο χριστουγεννιάτικο δώρο που μου έχουν κάνει είναι ένα ταξίδι χωρισμού και έδωσε εισιτήριο μόνο σε μένα και μόνο για το «πήγαινε», […]Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο Eretikos.gr

Διαβάστε το στο eretikos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»