Ο Αλέξανδρος Παρθένης είδε φωτογραφία του σε διαφήμιση ροζ γραμμής – Η αντίδρασή του

16:37 - 29/11/2023

Ο Αλέξανδρος Παρθένης μίλησε στο «Πάμε Δανάη» για το μόντελινγκ, τη σύντροφό του αλλά και τη συμμετοχή του σε ριάλιτι. Το γνωστό μοντέλο μίλησε για την τωρινή δουλειά του και για στιγμές που δεν μπορούσε να διαχειριστεί τα ΜΜΕ. «Τέλειωσα από μία δύσκολη σεζόν όσον αφορά στη δουλειά μου. Ήμουν υπεύθυνος σε ένα μαγαζί, beach bar, στη Βούλα. Είμαι επικοινωνιακός, μου αρέσει η εστίαση, ο κόσμος. Όταν τα media ξεπερνούσαν τα όρια, ίσως τα ξεπερνούσα και εγώ και δεν μπορούσα να το διαχειριστώ. Υπήρξε ένα περιοδικό το οποίο είχε πάρει φωτογραφία μου για να τη χρησιμοποιήσει σε γραμμή 090, και κινήθηκα νομικά απέναντι στη σελίδα και να υπάρχει και το αντίτιμο», είπε αρχικά ο Αλέξανδρος Π

Διαβάστε Περισσότερα στο lamianow.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Αλέξανδρος Παρθένης αποκαλύπτει: «Έβαλαν τη φωτογραφία μου σε γραμμή 090, κινήθηκα νομικά»

Στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» μίλησε ο Αλέξανδρος Παρθένης, ο οποίος μίλησε για το μόντελινγκ, το Survivor και το περιστατικό, όπου κινήθηκε νομικά εναντίον περιοδικού. «Τέλειωσα από μία δύσκολη σεζόν όσον αφορά στη δουλειά μου. Ήμουν υπεύθυνος σε ένα μαγαζί, beach bar, στη Βούλα. Είμαι επικοινωνιακός, μου αρέσει η εστίαση, ο κόσμος. Όταν τα media ξεπερνούσαν […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ lamianow.gr

«Θρυλικό» break στην Βαρκελώνη

Λαμία : “Που πήγαν 16.5 εκατομμύρια ευρώ;” – διαχειριστικό έλεγχο για την προηγούμενη δημοτική αρχή ανακοίνωσε ο Πανουργιάς Παπαϊωάννου (Βίντεο)

Βασίλης Γραμμένος για την επίθεση στη Βουλή: «Δεν πρόλαβα να αντιδράσω ούτε να μιλήσω»

Στα ύψη η τιμή των πρώιμων κερασιών από το Φραντζή / Τι λέει ο Πρόεδρος των παραγωγών – BINTEO

Στα ύψη η ενδοοικογενειακή βία στην Εύβοια: Μόνο στη Χαλκίδα σημειώθηκαν 22 περιστατικά – ΒΙΝΤΕΟ

Τσικνής: “Θα έπρεπε να είναι εκτός πινάκων ο Κατσικογιάννης – Μας γυρίζει στα πέτρινα χρόνια η σημερινή διαιτησία”