Κατερίνα Στανίση: Έλεγα το «Μυστικέ μου έρωτα» και μπήκε με το φορτηγό μέσα στο μαγαζί

11:37 - 03/12/2023

Ένα απίστευτο περιστατικό αποκάλυψε η γνωστή τραγουδίστρια, Κατερίνα Στανίση, στην εκπομπή “Νύχτα Στάσου”, που προβλήθηκε το βράδυ του Σαββάτου (02.12.2023).  Η Κατερίνα Στανίση αναφέρθηκε στο τραγούδι της “Μυστικέ μου έρωτα”, λέγοντας αρχικά πως “ακόμη όταν το λέω στα μαγαζιά γίνεται χαμός. Τόσα χρόνια… Πολλά χρόνια από το ’82… Εάν δεν πω αυτό το τραγούδι, δεν ξέρω τι θα γίνει. Θα με πλακώσουν όλοι! Το ζητάνε αυτό το τραγούδι, μικροί και μεγάλοι”. Και συνέχισε: “Παιδί μου, πήγα να τραγουδήσω κάπου, εξτρά ήμουνα, δεν θυμάμαι πως το έλεγαν το μαγαζί. Τώρα, δεν ήταν και κανένα μαγαζί… Ξέρεις, εξοχικό μαγαζί, καλοκαίρι ήταν και λέω αυτό το τραγούδι. Ξαφνικά ο κόσμος έφευγε από εδώ, έφευγε α

Διαβάστε Περισσότερα στο lamianow.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ lamianow.gr

«Θρυλικό» break στην Βαρκελώνη

Λαμία : “Που πήγαν 16.5 εκατομμύρια ευρώ;” – διαχειριστικό έλεγχο για την προηγούμενη δημοτική αρχή ανακοίνωσε ο Πανουργιάς Παπαϊωάννου (Βίντεο)

Βασίλης Γραμμένος για την επίθεση στη Βουλή: «Δεν πρόλαβα να αντιδράσω ούτε να μιλήσω»

Στα ύψη η τιμή των πρώιμων κερασιών από το Φραντζή / Τι λέει ο Πρόεδρος των παραγωγών – BINTEO

Στα ύψη η ενδοοικογενειακή βία στην Εύβοια: Μόνο στη Χαλκίδα σημειώθηκαν 22 περιστατικά – ΒΙΝΤΕΟ

Τσικνής: “Θα έπρεπε να είναι εκτός πινάκων ο Κατσικογιάννης – Μας γυρίζει στα πέτρινα χρόνια η σημερινή διαιτησία”