Σπύρος Μπιμπίλας: «Περιμένω έναν άνθρωπο με τον οποίο θα μπορέσω να κάνω σύμφωνο συμβίωσης»

23:09 - 05/12/2023

Ο Σπύρος Μπιμπίλας μίλησε στη Νάνσυ Παραδεισανού και στο κανάλι της στο YouTube. Ο ηθοποιός και βουλευτής To άρθρο Σπύρος Μπιμπίλας: «Περιμένω έναν άνθρωπο με τον οποίο θα μπορέσω να κάνω σύμφωνο συμβίωσης» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σπύρος Μπιμπίλας: Εδώ και χρόνια περιμένω τον άνθρωπο που θα κάνουμε σύμφωνο συμβίωσης

Για το δώρο που θα ήθελε να λάβει το 2024, μίλησε ο Σπύρος Μπιμπίλας, την Τετάρτη 6 Δεκεμβρίου. Όπως είπε ο πρόεδρος του ΣΕΗ, περιμένει τον άνθρωπο με τον οποίο θα μπορέσει να κάνει σύμφωνο συμβίωσης. Ο ίδιος είπε στο κανάλι της Νάνσυς Παραδεισανού στο YouTube, ότι: «Εγώ εδώ και χρόνια περιμένω έναν άνθρωπο με τον οποίο θα μπορέσω να κάνω σύμφωνο συμβίωσης. Είμαι πάρα πολύ της σχέσης και των ανθρώπων που αγαπιούνται. Η αγάπη παίζει μεγάλο ρόλο στη ζωή μου. Το ωραιότερο δώρο για το 2024 θα ήταν ο άνθρωπος που αγαπώ να μου έλεγε αυτό. Ας αφήσουμε με ένα ερωτηματικό το αν έχει βρεθεί». Για το πώς βλέπει ο ίδιος τα Χριστούγεννα, απάντησε: «Για εμένα δεν είναι τίποτα. Απλώς είναι μία ωραία γιορ

Διαβάστε το στο agrinionews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»