Θοδωρής Μαραντίνης: «Ο χωρισμός είναι πόλεμος, δεν θα ξαναπαντρευόμουν δεύτερη φορά»

12:09 - 16/12/2023

Ο Θοδωρής Μαραντίνης μαζί με την Ματθίλδη Μαγγίρα βρέθηκαν καλεσμένοι στην εκπομπή «I Love Σουκου», με To άρθρο Θοδωρής Μαραντίνης: «Ο χωρισμός είναι πόλεμος, δεν θα ξαναπαντρευόμουν δεύτερη φορά» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θοδωρής Μαραντίνης στη Μπέττυ Μαγγίρα: «Δεν έχω φτάσει ακόμη στη συγχώρεση, δεν θα παντρευόμουν δεύτερη φορά»

Καλεσμένος στην εκπομπή «I Love ΣουΚού» βρέθηκε το πρωινό του Σαββάτου (16/12) ο Θοδωρής Μαραντίνης.Καλεσμένος στην εκπομπή «I Love ΣουΚού» βρέθηκε το πρωινό του Σαββάτου (16/12) ο Θοδωρής Μαραντίνης.Ο frontman των Onirama μίλησε στη Μπέττυ Μαγγίρα, όπου μεταξύ άλλων ρωτήθηκε για την προσωπική του ζωή μετά το διαζύγιο από τη Σίσσυ Χρηστίδου, καθώς και για το πρόβλημα υγείας που αντιμετώπισε πρόσφατα. «Δέχομαι φλερτ και από γυναίκες και από άντρες. […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Θοδωρής Μαραντίνης: «Ο χωρισμός είναι πόλεμος – Δεν θα παντρευόμουν δεύτερη φορά»

Ο Θοδωρής Μαραντίνης ήταν καλεσμένος στην εκπομπή «I Love ΣουΚού». Ο frontman των Onirama μίλησε στη Μπέττυ Μαγγίρα για την προσωπική του ζωή και το διαζύγιο από τη Σίσσυ Χρηστίδου. “Δέχομαι φλερτ και από γυναίκες και από άντρες. Κακά τα ψέματα όμως είναι λίγο δύσκολο να ασχοληθώ με αυτό με τη δουλειά και με τα […] The post Θοδωρής Μαραντίνης: «Ο χωρισμός είναι πόλεμος – Δεν θα παντρευόμουν δεύτερη φορά» appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»