Λάμπρος Κωνσταντάρας για Τίνα Μεσσαροπούλου: «Όταν βλέπω κακεντρέχεια, μου τη «βιδώνει»

11:00 - 20/12/2023

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας απάντησε μέσα από το Breakfast@star στον Δημήτρη Παπανώτα για την «αρνητικίλα» και στην Τίνα Μεσσαροπούλου για τα… […] The post Λάμπρος Κωνσταντάρας για Τίνα Μεσσαροπούλου: «Όταν βλέπω κακεντρέχεια, μου τη «βιδώνει» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λάμπρος Κωνσταντάρας: Όταν βλέπω κακεντρέχεια, μου τη «βιδώνει

Για τη μεγάλη συζήτηση που έχει ανοίξει γύρω από τα νούμερα τηλεθέασης και τους… πανηγυρισμούς ορισμένων εκπομπών ρωτήθηκε ο δημοσιογράφος Λάμπρος Κωνσταντάρας. «Ρώτα τον Παπανώτα τι είπε. Τι με ρωτάς εμένα; Εγώ το θεωρώ αυτοσαρκασμό και χιούμορ. Τώρα τι σχολιάζει ο καθένας και τι λέει; Σκέψου να ανέβαζα τα νούμερα, θα έλεγαν: τι πανηγυρίζεις; Μία φορά έκανες 18%. Οπότε επειδή ποτέ κανένας δεν θα είναι ευχαριστημένος με τίποτα, αδιαφορώ πλήρως για το τι λέει ο οποιοσδήποτε. Απλά εγώ είμαι της άποψης ότι όταν κάνεις νούμερα, τι να το πανηγυρίζεις; Γράψε το μία φορά αν θες, αλλά δεν είναι για πανηγυρισμούς» είπε αρχικά ο Λάμπρος Κωνσταντάρας στην κάμερα της εκπομπής «Breakfast@Star». «Μου π

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»