Σπύρος Μπιμπίλας: «Ένας δημοσιογράφος έγραψε για μένα κάτι πολύ γελοίο σε μεγάλη εφημερίδα»

22:00 - 21/12/2023

Στο πλατό του Super Κατερίνα εμφανίστηκε ο Σπύρος Μπιμπίλας το πρωινό της Πέμπτης (21/12). Τον βουλευτή της Πλεύσης Ελευθερίας και […] The post Σπύρος Μπιμπίλας: «Ένας δημοσιογράφος έγραψε για μένα κάτι πολύ γελοίο σε μεγάλη εφημερίδα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σπύρος Μπιμπίλας κατά δημοσιογράφου: «Έγραψε κάτι πολύ γελοίο για μένα»

Ο Σπύρος Μπιμπίλας την Πέμπτη (21/12) εμφανίστηκε στο πλατό της εκπομπής της Κατερίνας Καινούργιου. Ο βουλευτής της Πλεύσης Ελευθερίας και πρόεδρος του ΣΕΗ μεταξύ άλλων μίλησε για την τεκνοθεσία των ομόφυλων ζευγαριών, ενώ δεν δίστασε να αναφερθεί και σε ένα δημοσίευμα γνωστού δημοσιογράφου για τον ίδιο που τον ενόχλησε. «Με αυτό το ρούχο δεν έχω […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Σπύρος Μπιμπίλας κατά δημοσιογράφου: «Έγραψε για μένα κάτι πολύ γελοίο»

Στο πλατό του Super Κατερίνα εμφανίστηκε ο Σπύρος Μπιμπίλας το πρωινό της Πέμπτης (21/12). Τον βουλευτή To άρθρο Σπύρος Μπιμπίλας κατά δημοσιογράφου: «Έγραψε για μένα κάτι πολύ γελοίο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»