Άρης Σοϊλέδης για Μαρία Αντωνά: «Υπάρχουν λόγοι που δεν παντρευτήκαμε και δεν έχουν να κάνουν άμεσα με εμάς»

09:09 - 23/12/2023

Ο Άρης Σοϊλέδης σε  συνέντευξη για την εμπειρία του στα γήπεδα και το Survivor, μίλησε στο To άρθρο Άρης Σοϊλέδης για Μαρία Αντωνά: «Υπάρχουν λόγοι που δεν παντρευτήκαμε και δεν έχουν να κάνουν άμεσα με εμάς» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άρης Σοϊλέδης για τον γάμο του με την Μαρία Αντωνά: «Υπάρχουν λόγοι που δεν παντρευτήκαμε – Δεν έχουν να κάνουν με μένα και την Μαρία»

Ο Άρης Σοϊλέδης έδωσε συνέντευξη στην «Over Play» του Γιώργου Αμερικάνου στο YouTube και μίλησε μεταξύ άλλων για την κόντρα του με τον Τάκη Καραγκούνια στο Survivor, αλλά και την σύντροφό του Μαρία Αντωνά με την οποία μετρούν έξι χρόνια σχέσης. Αρχικά, ο Άρης Σοϊλέδης περιέγραψε όσα συνέβησαν στον Άγιο Δομίνικο σε μια δύσκολη στιγμή […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»