Τερίμ: «Θα πρεσάρουμε και θα είμαστε πιο επιθετικοί»»

21:37 - 29/12/2023

Ο Παναθηναϊκός παρουσίασε τον Φατίχ Τερίμ ως τον νέο του προπονητή το μεσημέρι της Παρασκευής στην Εθνική Πινακοθήκη, με τον τεχνικό διευθυντή των «πρασίνων» Γιάννη Παπαδημητρίου να τον προσφωνεί και να τον καλωσορίζει στο σύλλογο. Ο Τούρκος τεχνικός στις δηλώσεις του τόνισε πως ξέρει πως να κατακτά πρωταθλήματα και αυτό θέλει να κάνει στον Παναθηναϊκό. Παράλληλα, ευχαρίστησε τον Ιβάν Γιοβάνοβιτς για την δουλειά που είχε κάνει στην ομάδα και τόνισε πως θέλει να ακούσει τον ύμνο του Champions League στη «Λεωφόρο». Αναλυτικά όσα δήλωσε στην παρουσίασή του από τον Παναθηναϊκό ο Φατίχ Τερίμ:  Ξεκίνησε λέγοντας: «Είμαι πολύ χαρούμενος που είμαι εδώ. Ξέρω ότι ήρθα σε μεγάλη ομάδα

Διαβάστε Περισσότερα στο lamianow.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ lamianow.gr

«Θρυλικό» break στην Βαρκελώνη

Λαμία : “Που πήγαν 16.5 εκατομμύρια ευρώ;” – διαχειριστικό έλεγχο για την προηγούμενη δημοτική αρχή ανακοίνωσε ο Πανουργιάς Παπαϊωάννου (Βίντεο)

Βασίλης Γραμμένος για την επίθεση στη Βουλή: «Δεν πρόλαβα να αντιδράσω ούτε να μιλήσω»

Στα ύψη η τιμή των πρώιμων κερασιών από το Φραντζή / Τι λέει ο Πρόεδρος των παραγωγών – BINTEO

Στα ύψη η ενδοοικογενειακή βία στην Εύβοια: Μόνο στη Χαλκίδα σημειώθηκαν 22 περιστατικά – ΒΙΝΤΕΟ

Τσικνής: “Θα έπρεπε να είναι εκτός πινάκων ο Κατσικογιάννης – Μας γυρίζει στα πέτρινα χρόνια η σημερινή διαιτησία”