«Λύγισε» ο Γιώργος Παπαδάκης: «Όταν με ρώτησε που είναι ο Μάρκος, της είπα πρόχειρα ότι είναι στην Αμερική»

14:01 - 30/12/2023

Ο Γιώργος Παπαδάκης βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή της Μπέττυς Μαγγίρα το πρωί του Σαββάτου. Ο παρουσιαστής του Καλημέρα Ελλάδα δεν […] The post «Λύγισε» ο Γιώργος Παπαδάκης: «Όταν με ρώτησε που είναι ο Μάρκος, της είπα πρόχειρα ότι είναι στην Αμερική» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκινημένος ο Γιώργος Παπαδάκης: «Όταν με ρώτησε που είναι ο Μάρκος, της είπα πρόχειρα ότι είναι στην Αμερική»

Ο Γιώργος Παπαδάκης βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή της Μπέττυς Μαγγίρα το πρωί του Σαββάτου. Ο παρουσιαστής του Καλημέρα Ελλάδα δεν μπόρεσε να κρύψει τη συγκίνησή του όταν αναφέρθηκε στην αδερφή του που είχε σύνδρομο Down.Ο Γιώργος Παπαδάκης βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή της Μπέττυς Μαγγίρα το πρωί του Σαββάτου. Ο παρουσιαστής του Καλημέρα Ελλάδα δεν μπόρεσε να κρύψει τη συγκίνησή του όταν αναφέρθηκε στην αδερφή του που είχε σύνδρομο Down.«Το Μαράκι με σύνδρομο Down ήταν ένα μεγάλο… Έχω 11 χρόνια διαφορά. Είδες; Έχω…» είπε ο Γιώργος Παπαδάκης και συνέχισε: «Ήταν […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»