Survivor 2024 – Μάριος Πρίαμος: Η επίθεση σε Μαρία Αντωνά και Κατερίνα Δαλάκα – «Στους τυφλούς βασιλεύει ο μονόφθαλμος»

12:09 - 09/01/2024

To Survivor 2024 επέστρεψε στους τηλεοπτικούς μας δέκτες το βράδυ της Κυριακής 7/1 μέσα από τη To άρθρο Survivor 2024 – Μάριος Πρίαμος: Η επίθεση σε Μαρία Αντωνά και Κατερίνα Δαλάκα – «Στους τυφλούς βασιλεύει ο μονόφθαλμος» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μάριος Πρίαμος για Μαρία Αντωνά και Κατερίνα Δαλάκα: «Στους τυφλούς βασιλεύει ο μονόφθαλμος»

To Survivor επέστρεψε το βράδυ της Κυριακής 7/1 μέσα από τη συχνότητα του ΣΚΑΪ και ο Μάριος Πρίαμος, ο οποίος είχε λάβει μέρος στο περσινό Survivor All Star, παρακολουθεί ανελλιπώς τα νέα επεισόδια, ενώ δεν διστάζει να σχολιάσει τα όσα βλέπει μέσα από τα social media. Συγκεκριμένα, το βράδυ της Δευτέρας 8/1 ο Μάριος Πρίαμος, […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»