ΒΙΝΤΕΟ - Αλμέιδα: «Ο πατέρας μου πέθανε γιατί δεν τον εμβολίασαν»

20:46 - 11/01/2024

ΒΙΝΤΕΟ - Αλμέιδα: «Ο πατέρας μου πέθανε γιατί δεν τον εμβολίασαν» 11/01/2024 Για τον αθλητισμό και την πολιτική μίλησε στον ραδιοφωνικό σταθμό «Supermitre Deportivo» ο τεχνικός της ΑΕΚ, Ματίας Αλμέιδα που δεν παρέλειψε να αναφερθεί στον θάνατο του πατέρα του από κορωνοϊό το 2021. Ο Αλμέιδα αναφέρθηκε στην αλλαγή κυβέρνησης στην πατρίδα του μετά από 4 χρόνια διακυβέρνησης Φερνάντεζ και για την τρέχουσα κατάσταση στην Αργεντινή επισήμανε: «Συχνά ξανασκέφτομαι τα πράγματα, γιατί φεύγω τόσο πολύ από τη χώρα και επιστρέφω... Έχουμε τις οικογένειές μας εκεί, οι βάσεις μας είναι στην Αργεντινή». Υπό αυτή την έννοια, λοιπόν, έσπευσε να αναφερθεί και στη δύσκολη σ

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλμέιδα: «Ο πατέρας μου πέθανε, γιατί δεν τον εμβολίασαν»

Στα αίτια του θανάτου τού πατέρα του, όσο και στο πολιτικό τοπίο της Αργεντινής, αναφέρθηκε ο Ματίας ΑΛμέιδα.

Διαβάστε το στο fosonline.gr

Αλμέιδα: «Ο πατέρας μου πέθανε γιατί δεν τον εμβολίασαν»

Σε ραδιόφωνο της Αργεντινής μίλησε ο Ματίας Αλμέιδα με τον τεχνικό της ΑΕΚ να αναφέρεται στον αθλητισμό και στην πολιτική. Συγκεκριμένα ο Ματίας Αλμέιδα μίλησε στον ραδιοφωνικό σταθμό Mitre υπογραμμίζοντας μεταξύ άλλων πως «συχνά ξανασκέφτομαι τα πράγματα, γιατί φεύγω τόσο πολύ από τη χώρα και επιστρέφω… Έχουμε τις οικογένειές μας εκεί, οι βάσεις μας είναι στην Αργεντινή». Ο Αργεντινός τεχνικός της ΑΕΚ είχε χάσει τον μπαμπά του από κορονοϊό κατά τη διάρκεια της πανδημίας καθώς ακόμα δεν είχε εμβολιαστεί με τον «Πελάδο» να ασκεί κριτική στην αργεντίνικη κυβέρνηση. «Ο πατέρας μου πέθανε γιατί δεν τον εμβολίασαν», υπογράμμισε ο Αλμέιδα, ο οποίος ξεκαθάρισε ότι δεν ανήκει σε κανένα πολιτικό

Διαβάστε το στο agrinionews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φαλ: «Δεν τα παρατήσαμε και είμαι περήφανος»

Η πανηγυρική φωτογραφία των αδελφών Αγγελόπουλων στη Βαρκελώνη

Αλμέιδα: «Σε μία ώρα θα αρχίσω να δουλεύω για το επόμενο ματς »

Σπουδαίο «διπλό» και πρώτο βήμα για το Βερολίνο για τον Ολυμπιακό!

Πρόβλημα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό

Κάνααν: «Πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα»