Κώστας Τσουρός και Νόνη Δούνια «πυροβολούν» τον Γιώργο Νταλάρα: «Μόνος του κρεμιέται τα μανταλάκια»

15:00 - 20/01/2024

Την πρωτοφανή επίθεση του Γιώργου Νταλάρα προς τους δημοσιογράφους σχολίασαν το μεσημέρι του Σαββάτου (20/1) ο Κώστας Τσουρός και η […] The post Κώστας Τσουρός και Νόνη Δούνια «πυροβολούν» τον Γιώργο Νταλάρα: «Μόνος του κρεμιέται τα μανταλάκια» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κώστας Τσουρός και Νόνη Δούνια «πυροβολούν» τον Γιώργο Νταλάρα: «Μόνος του κρεμιέται στα μανταλάκια

Την πρωτοφανή επίθεση του Γιώργου Νταλάρα προς τους δημοσιογράφους σχολίασαν το μεσημέρι του Σαββάτου (20/1) ο Κώστας Τσουρός και η ομάδα της εκπομπής του. Ο κορυφαίος ερμηνευτής ενοχλήθηκε από τα τηλεοπτικά συνεργεία που τον περίμεναν το βράδυ της Παρασκευής (19/1) έξω από τον ραδιοφωνικό σταθμό Real FM, στον οποίο παραχώρησε συνέντευξη, προχωρώντας σε ένα άνευ προηγουμένου ξέσπασμα σε βάρος τους. «Εμένα με θλίβει πάρα πολύ που ένας καλλιτέχνης αυτού του βεληνεκούς, με αυτή την πορεία, τοποθετείται με αυτό τον τρόπο, απαξιωτικά και με ταμπέλες απέναντι σε οποιονδήποτε άνθρωπο και κλάδο. Το θεωρώ άκομψο και ασεβές. Επίσης, ως μητέρα, ως γυναίκα, κόρη, αδερφή, θεία, θέλω να πιστεύω ότι η κ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Κώστας Τσουρός και Νόνη Δούνια «πυροβολούν» τον Γιώργο Νταλάρα: «Μόνος του κρεμιέται τα μανταλάκια»

Την «επίθεση» του Γιώργου Νταλάρα προς τους δημοσιογράφους σχολίασαν το μεσημέρι του Σαββάτου (20/1) ο Κώστας Τσουρός και η ομάδα της εκπομπής τουΤην «επίθεση» του Γιώργου Νταλάρα προς τους δημοσιογράφους σχολίασαν το μεσημέρι του Σαββάτου (20/1) ο Κώστας Τσουρός και η ομάδα της εκπομπής τουΟ κορυφαίος ερμηνευτής ενοχλήθηκε από τα τηλεοπτικά συνεργεία που τον περίμεναν το βράδυ της Παρασκευής (19/1) έξω από τον ραδιοφωνικό σταθμό Real FM, στον οποίο παραχώρησε συνέντευξη, προχωρώντας σε ένα άνευ προηγουμένου ξέσπασμα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»