Snik: «Ο Γιώργος Νταλάρας είναι αυτός που τα είχε με την Άννα Βίσση;»

13:00 - 22/01/2024

Ο Snik απάντησε με έναν δικό του τρόπο για τον Γιώργο Νταλάρα και τις δηλώσεις του, στο Πρωινό και τον […] The post Snik: «Ο Γιώργος Νταλάρας είναι αυτός που τα είχε με την Άννα Βίσση;» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Snik για Γιώργο Νταλάρα: «Δεν άκουσα αυτά που δήλωσε, είναι αυτός που τα είχε με την Άννα Βίσση;»

Ο Snik μίλησε στην κάμερα του Πρωινού και στον Γρηγόρη Μπάκα, με αφορμή την επιστροφή του To άρθρο Snik για Γιώργο Νταλάρα: «Δεν άκουσα αυτά που δήλωσε, είναι αυτός που τα είχε με την Άννα Βίσση;» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Snik: «Ο Νταλάρας είναι αυτός που τα είχε με τη Βίσση;»

Τον ντόρο που έχει προκύψει με τις δηλώσεις του Γιώργου Νταλάρα κλήθηκε να σχολιάσει με τον δικό του ξεχωριστό τρόπο ο Snik. Η κάμερα της εκπομπής «Πρωινό» του ΑΝΤ1 συνάντησε τον Snik στο αεροδρόμιο και ανάμεσα σε άλλα, ο ρεπόρτερ Γρηγόρης Μπάκας του ζήτησε να σχολιάσει τις δηλώσεις του Γιώργου Νταλάρα. «Φωνητική δεν έχω κάνει, μπορεί να είμαι φάλτσος», είπε αρχικά ο Snik και συνέχισε: […] The post Snik: «Ο Νταλάρας είναι αυτός που τα είχε με τη Βίσση;» appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»