Τριαντάφυλλος: Στον γάμο της Ελέτσι τραγούδησα αφιλοκερδώς – Πληρώνω ΦΠΑ, να ψάξει η ΑΑΔΕ αν είμαι κύριος σε όλα

23:47 - 24/01/2024

Ο Τριαντάφυλλος βγήκε στον αέρα της εκπομπής «Live News» το απόγευμα της Τετάρτης 24 Ιανουαρίου και μίλησε για την εμπλοκή του στην υπόθεση φοροδιαφυγής που αποκαλύφθηκε στον γάμο της Ελίζαμπεθ Ελέτσι και του Νεκτάριου Λεμονίδη. Συγκέκριμενα, τόνισε ότι τραγούδησε στον γάμο αφιλοκερδώς και εν συνεχεία υποστήριξε ότι δεν του έχει γίνει κάποιος έλεγχος από την ΑΑΔΕ, ενώ ισχυρίστηκε ότι είναι δικαίωμά του να τραγουδάει σε γάμους δωρεάν. Αρχικά, δήλωσε: «Θα σου εξήγησω τι και πώς. Εγώ πήγα σε ένα παιχνίδι που λέγεται "Survivor", εκεί μες τη ζούγκλα ήμασταν πολύ κοντά με την Ελίζαμπεθ, φιλαράκια, όταν ήρθε, και μου έλεγε: "Θέλω να παντρευτώ, έχω μεγαλώσει, θέλω να κάνω παιδιά". Της λέω: "Αγάπη

Διαβάστε Περισσότερα στο agrinionews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ agrinionews.gr

Παράπονα για τα χόρτα στη νησίδα- περιορισμένη ορατότητα για τους οδηγούς στο 1ο χλμ της Ε.Ο.Αγρινίου – Θέρμου

Β’ ΕΛΜΕ: μεγάλη αποχή, νίκη Συμμαχίας, ΔΑΚΕ σε ελεύθερη πτώση

Παγκόσμια εβδομάδα ανοσοποίησης – Δράση στο ΚΔΑΠ Κανδήλας

Το 1ο ΕΠΑΛ Μεσολογγίου στις «Μαθηματικές Προ(σ)κλήσεις στον 21ο αιώνα»

«Της άνοιξης και της Λαμπρής» – Κέρδισε τις εντυπώσεις η εκδήλωση του 3ου Δημοτικού Σχολείου Νεάπολης Αγρινίου

Θέρμο: «Έφυγε» ο Λάμπρος Λόης, μια εμβληματική μορφή…