Ελένη Μενεγάκη: «Δεν ξέρω πως είναι να γνωρίζεις ότι δεν είναι δικό σου παιδί και να το προσφέρεις σε αυτούς που ανήκει»

15:00 - 26/01/2024

Την αντίθεσή της εξέφρασε η Κατερίνα Τσάβαλου για τις παρένθετες μητέρες σε συνέντευξή της στην «Ελένη» ενώ και η ίδια η Ελένη Μενεγάκη τοποθετήθηκε για το θέμα.Την αντίθεσή της εξέφρασε η Κατερίνα Τσάβαλου για τις παρένθετες μητέρες σε συνέντευξή της στην «Ελένη» ενώ και η ίδια η Ελένη Μενεγάκη τοποθετήθηκε για το θέμα.«Την πρώτη φορά που έμεινε στο μυαλό ο όρος παρένθετη ήταν πριν 20 χρόνια. Είχα ακούσει και είχα φέρει και τον γιατρό να το συζητήσουμε και να το καταλάβουμε… […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελένη Μενεγάκη: «Δεν ξέρω πως είναι να γνωρίζεις ότι δεν είναι δικό σου παιδί και να το προσφέρεις σε αυτούς που ανήκει»

Τη διαφωνία της εξέφρασε η Κατερίνα Τσάβαλου σε συνέντευξή της στην «Ελένη» για τις παρένθετες μητέρες. Η Ελένη Μενεγάκη τοποθετήθηκε […] The post Ελένη Μενεγάκη: «Δεν ξέρω πως είναι να γνωρίζεις ότι δεν είναι δικό σου παιδί και να το προσφέρεις σε αυτούς που ανήκει» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»