Ελίζαμπεθ Ελέτσι: «Όλο αυτό είναι “καρφωτή” από κάποια γκόµενα που ζηλεύει»

09:00 - 27/01/2024

Στο Secret των Παραπολιτικών και τη Σάσα Σταμάτη μίλησε η Ελίζαμπεθ Ελέτσι. Η δημοσιογράφος και επιχειρηματίας απάντησε για τον χαμό […] The post Ελίζαμπεθ Ελέτσι: «Όλο αυτό είναι “καρφωτή” από κάποια γκόµενα που ζηλεύει» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελίζαμπεθ Ελέτσι για το γάμο της που μπήκε στο στόχαστρο της ΑΑΔΕ: «Καρφωτή από κάποια γκόµενα που ζηλεύει»

Η Ελίζαμπεθ Ελέτσι έδωσε την εξήγησή της για τον γάμο της που μπήκε στο στόχαστρο της ΑΑΔΕ. Στο Secret των Παραπολιτικών και τη Σάσα Σταμάτη μίλησε η Ελίζαμπεθ Ελέτσι. Η δημοσιογράφος για τον ντόρο που ξέσπασε με τον χλιδάτο γάμο της που μπήκε στο στόχαστρο της ΑΑΔΕ. «Στην αρχή, µε τον σύζυγό µου πάθαμε σοκ στο άκουσμα της λέξης “φοροδιαφυγή”, αλλά µετά, όταν […] The post Ελίζαμπεθ Ελέτσι για το γάμο της που μπήκε στο στόχαστρο της ΑΑΔΕ: «Καρφωτή από κάποια γκόµενα που ζηλεύει» appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr

Ελίζαμπεθ Ελέτσι για την υπόθεση φοροδιαφυγής στον γάμο της: Είναι καρφωτή από κάποια που ζηλεύει

Θέση για το θέμα που έχει προκύψει με τον γάμο της με τον Νεκτάριο Λεμονίδη, ο οποίος μπήκε στο στόχαστρο της ΑΑΔΕ για φορολογικά ζητήματα, πήρε η Ελίζαμπεθ Ελέτσι, μιλώντας στο Secret των Παραπολιτικών και στη δημοσιογράφο Σάσα Σταμάτη. Αρχικά δήλωσε πως σοκαρίστηκε, όταν άκουσε τη λέξη «φοροδιαφυγή». «Στην αρχή, µε τον σύζυγό µου πάθαµε […] Το άρθρο Ελίζαμπεθ Ελέτσι για την υπόθεση φοροδιαφυγής στον γάμο της: Είναι καρφωτή από κάποια που ζηλεύει εμφανίστηκε πρώτα στο newsique.gr.

Διαβάστε το στο Newsique.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»