Ξέσπασε σε λυγμούς η Πηνελόπη Αναστασοπούλου στον αέρα του ΑΝΤ1: «Δεν το περίμενα καθόλου αυτό»

13:00 - 27/01/2024

Καλεσμένη στο πλατό της εκπομπής «I Love Σου Κου» ήταν σήμερα η Πηνελόπη Αναστασοπούλου. Η ηθοποιός δεν άντεξε και ξέσπασε […] The post Ξέσπασε σε λυγμούς η Πηνελόπη Αναστασοπούλου στον αέρα του ΑΝΤ1: «Δεν το περίμενα καθόλου αυτό» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ξέσπασε σε λυγμούς η Πηνελόπη Αναστασοπούλου: Δεν έχω να πω τίποτα. Νιώθω σαν κάποιος να μου χάιδεψε

Συγκινήθηκε η ηθοποιός Πηνελόπη Αναστασοπούλου με το αφιερωματικό βίντεο που παρουσίασαν για εκείνηΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Ξέσπασε σε λυγμούς η Πηνελόπη Αναστασοπούλου στον αέρα του ΑΝΤ1: Δεν το περίμενα καθόλου αυτό

Καλεσμένη στο πλατό της εκπομπής «I Love Σου Κου» ήταν σήμερα η Πηνελόπη Αναστασοπούλου. Η ηθοποιός δεν άντεξε και ξέσπασε σε λυγμούς, όταν είδε το βίντεο – αφιέρωμα που της είχε ετοιμάσει ο Τάσος Μπιμπισίδης. Αμέσως μετά το τέλος του βίντεο, η Μπέττυ Μαγγίρα έσπευσε να την αγκαλιάσει: «Να σου κάνω μια αγκαλιά γιατί έχεις συγκινηθεί πάρα πολύ, αγάπη μου. Και πραγματικά, συγκινούμαστε κι εμείς που σε βλέπουμε να συγκινείσαι». Η Πηνελόπη Αναστασοπούλου είπε κλαίγοντας: «Αχ παιδιά! Είναι σοκαριστικό το να ακούς τη σωστή πλευρά των πραγμάτων. Χίλια συγγνώμη, δεν το περίμενα καθόλου αυτό. Με συγκίνησαν όλα, είναι όλη η αλήθεια. Νιώθω σαν κάποιος να μου χάιδεψε την ψυχή».

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Πηνελόπη Αναστασοπούλου: Ξέσπασε σε κλάματα στην εκπομπή της Μαγγίρα – «Δεν το περίμενα καθόλου αυτό»

Η Πηνελόπη Αναστασοπούλου βρέθηκε το πρωί του Σαββάτου καλεσμένη στην εκπομπή «I Love ΣουΚου». Μάλιστα, λίγο To άρθρο Πηνελόπη Αναστασοπούλου: Ξέσπασε σε κλάματα στην εκπομπή της Μαγγίρα – «Δεν το περίμενα καθόλου αυτό» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

«Kατέρρευσε» η Πηνελόπη Αναστασοπούλου στον «αέρα» του ΑΝΤ1

Σε λυγμούς ξέσπασε η Πηνελόπη Αναστασοπούλου καθώς δεν μπόρεσε να συγκρατήσει τη συγκίνησή της στη διάρκεια της συνέντευξης που παραχώρησε στην εκπομπή «I Love Σου Κου». Περισσότερα...

Διαβάστε το στο queen.gr

«Kατέρρευσε» η Πηνελόπη Αναστασοπούλου στον «αέρα» του ΑΝΤ1

Σε λυγμούς ξέσπασε η Πηνελόπη Αναστασοπούλου καθώς δεν μπόρεσε να συγκρατήσει…

Διαβάστε το στο onsports.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»