Αλέξανδρος Αντωνόπουλος: «Ήταν βλακεία σίριαλ, πήρα μέρος για οικονομικούς λόγους»

12:00 - 08/02/2024

Συνέντευξη στο Happy Day και στην Όλγα Λαφαζάνη έδωσε ο Αλέξανδρος Αντωνόπουλος.Συνέντευξη στο Happy Day και στην Όλγα Λαφαζάνη έδωσε ο Αλέξανδρος Αντωνόπουλος.Μάλιστα, μίλησε για τη μεγαλύτερή του φοβία και το σίριαλ στο οποίο έχει λάβει μέρος μόνο για οικονομικούς λόγους. «Έχω κλειστοφοβία κι έχω πάθει κρίση πανικού μέσα σε ασανσέρ. Θυμάμαι μία φορά ήμουν σε ένα ασανσέρ ουρανοξύστη, μπήκαν κι άλλοι πολλοί κι έπαθα κλειστοφοβία. […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Αλέξανδρος Αντωνόπουλος εξομολογείται: «Είχα κάνει ένα σίριαλ βλακεία, το έκανα για οικονομικούς λόγους»

Ο Αλέξανδρος Αντωνόπουλος έδωσε μία συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης το πρωί της Πέμπτης 8/2 στην εκπομπή του Alpha «Happy Day» και μίλησε μεταξύ άλλων για την μεγαλύτερη φοβία του, αλλά και την σχέση του με τον κόσμο. Αρχικά, ο Αλέξανδρος Αντωνόπουλος είπε: «Έχω κλειστοφοβία κι έχω πάθει κρίση πανικού μέσα σε ασανσέρ. Θυμάμαι μία […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»