Κώστας Αποστολάκης: «Δηλώνω ανάξιος γονιός, έχω κάνει τεράστια λάθη – Το ποτό ήταν το πάθος μου»

23:09 - 09/02/2024

Ο Κώστας Αποστολάκης μίλησε στο Mega Καλημέρα και στον Σαράντη Μαριεττή για την απόφασή του να To άρθρο Κώστας Αποστολάκης: «Δηλώνω ανάξιος γονιός, έχω κάνει τεράστια λάθη – Το ποτό ήταν το πάθος μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Κώστας Αποστολάκης εξομολογείται: «Δηλώνω ανάξιος γονιός, έχω κάνει τεράστια λάθη – Το ποτό ήταν το πάθος μου»

Ο Κώστας Αποστολάκης μιλώντας στο Mega Καλημέρα αναφέρθηκε στην απόφασή του να γίνει ηθοποιός, την πορεία του αλλά και τον ρόλο του ως πατέρας. «Η κόρη μου μού έμαθε τι σημαίνει αγάπη. Ακόμα δηλώνω ανάξιος γονιός, νιώθω ελλιπής, έχω κάνει τεράστια λάθη στο παρελθόν, ήμουν αδιάφορος. Έχω ζητήσει συγγνώμη από την κόρη μου», είπε αρχικά […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»