Αντώνης Ξένος: «Αν δεν είχα την Ελένη Γερασιμίδου στη ζωή μου, μπορεί να ήμουν έγκλειστος σε φυλακή»

23:00 - 10/02/2024

Μαζί με την σύζυγο του, Ελένη Γερασιμίδου βρέθηκε ο Αντώνης Ξένος στο πλατό της εκπομπής «Δύο στις 10» το Σάββατο στην […] The post Αντώνης Ξένος: «Αν δεν είχα την Ελένη Γερασιμίδου στη ζωή μου, μπορεί να ήμουν έγκλειστος σε φυλακή» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αντώνης Ξένος: «Αν δεν είχα την Ελένη Γερασιμίδου στη ζωή μου, μπορεί να ήμουν έγκλειστος σε φυλακή»

"Πραγματικά θέλω να ακουμπήσω κάπου την αγάπη μου και προσφέρεται η Ελένη" τονίζει ο Αντώνης Ξένος."Πραγματικά θέλω να ακουμπήσω κάπου την αγάπη μου και προσφέρεται η Ελένη" τονίζει ο Αντώνης Ξένος.Μαζί με την σύζυγο του, Ελένη Γερασιμίδου βρέθηκε ο Αντώνης Ξένος στο πλατό της εκπομπής «Δύο στις 10» το Σάββατο στην ΕΡΤ. Με αφορμή τα θεατρικά τους νέα, το αγαπημένο ζευγάρι ηθοποιός παραχώρησε μια απολαυστική συνέντευξη όπου και μοιράστηκαν με […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»