Λεωνίδας Κουτσόπουλος: Διάρρηξη στη μονοκατοικία του – Του πήραν χιλιάδες ευρώ και ένα πανάκριβο ρολόι – Η πρώτη αντίδραση στο TLIFE

11:09 - 23/02/2024

Θύμα διάρρηξης ο Λεωνίδας Κουτσόπουλος καθώς όπως έγινε γνωστό, διαρρήκτες εισέβαλαν στη μονοκατοικία του γνωστού σεφ To άρθρο Λεωνίδας Κουτσόπουλος: Διάρρηξη στη μονοκατοικία του – Του πήραν χιλιάδες ευρώ και ένα πανάκριβο ρολόι – Η πρώτη αντίδραση στο TLIFE δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θύμα διάρρηξης ο Λεωνίδας Κουτσόπουλος– Του πήραν χιλιάδες ευρώ και ένα πανάκριβο ρολόι

Δύσκολες στιγμές βιώνει τις τελευταίες ώρες ο Λεωνίδας Κουτσόπουλος καθώς όπως έγινε γνωστό, διαρρήκτες εισέβαλαν στη μονοκατοικία του γνωστού σεφ στην Παλλήνη. Οι διαρρήκτες απέσπασαν 35.000 ευρώ μετρητά και ένα ρολόι Rolex, αξίας 15.000 ευρώ. Μέχρι στιγμής δεν έχει γίνει γνωστό εάν ο κριτής του MasterChef βρισκόταν εντός σπιτιού με την οικογένειά του. Μέχρι στιγμής […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Λεωνίδας Κουτσόπουλος: Διάρρηξη στη μονοκατοικία του – Του έκλεψαν χιλιάδες ευρώ και ένα πανάκριβο ρολόι (βίντεο)

Διάρρηξη στη μονοκατοικία του Λεωνίδα Κουτσόπουλου στην Παλλήνη όπου διαμένει με τη σύντροφό του. Οι άγνωστοι δράστες κατάφεραν να εισβάλλουν και να φύγουν με 35.000 ευρώ μετρητά και ένα πανάκριβο Rolex που βρήκαν σε δωμάτιο. Ο διάσημος σεφ και παρουσιαστής του MasterChef παραμένει από το βράδυ της Πέμπτης (22/2) ανάστατος. Οι διαρρήκτες εκμεταλλεύτηκαν την απουσία […]Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο Eretikos.gr

Διαβάστε το στο eretikos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»