Μαρία Μπακοδήμου για Λάκη Λαζόπουλο: «Αυτό το σχόλιο αδίκησε τον ίδιο, όχι την Κατερίνα Καινούργιου»

13:09 - 03/03/2024

Το δικό της σχόλιο για τα όσα ανέφερε ο Λάκης Λαζόπουλος σε podcast του τις προηγούμενες To άρθρο Μαρία Μπακοδήμου για Λάκη Λαζόπουλο: «Αυτό το σχόλιο αδίκησε τον ίδιο, όχι την Κατερίνα Καινούργιου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρία Μπακοδήμου: Το σχόλιο του Λάκη Λαζόπουλου για την Κατερίνα Καινούργιου τον αδικεί, κολλάει μία ρετσινιά

Την τοποθέτησή της για το σχόλιο του Λάκη Λαζόπουλου απέναντι στην Κατερίνα Καινούργιου έκανε η Μαρία Μπακοδήμου. Η παρουσιάστρια του ΣΚΑΪ πήρε θέση υπέρ της συναδέλφου της, κατακρίνοντας τον ηθοποιό για τον τρόπο με τον οποίο της απευθύνθηκε. Αμέσως μετά την προβολή του αποσπάσματος και της άποψης που εξέφρασαν επί του θέματος η Σίσσυ Χρηστίδου και ο Κώστας Τσουρός, οι οποίοι υπερασπίστηκαν την Κατερίνα Καινούργιου κάνοντας λόγο για πλήρη απαξίωση και κιτρινισμό, η Μαρία Μπακοδήμου έκανε το δικό της σχόλιο. «Συμφωνώ πάρα πολύ και με τους δύο. Να αρχίσουμε να λέμε δηλαδή μεταξύ μας; Ξέρετε, κολλάει και μια ρετσινιά αυτό στους ανθρώπους», είπε αρχικά η οικοδέσποινα του Γεια Σου το μεσημέρι

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μαρία Μπακοδήμου εναντίον Λάκη Λαζόπουλου: «Το σχόλιό του αδικεί τον ίδιο και όχι την Καινούργιου – Κολλάει μία ρετσινιά»

«Το να πει: "το μυαλό της το λίγο" είναι πράγματα που δεν ξέρω γιατί να τα σχολιάζεις»

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»