“Του είπα γιατρέ μου, κάθαρίστε τα όλα”: Η αισθητική παρέμβαση της Ιωάννας Μαλέσκου, η φωτο και το δημόσιο μήνυμα

18:00 - 07/03/2024

Μία αισθητική παρέμβαση έκανε στην εμφάνιση της Ιωάννα Μαλέσκου η οποία και δημοσίευσε σχετικό στιγμιότυπο στο Instagram. Η παρουσιάστρια θέλησε να απαλλαγεί από ορισμένα θηλώματα που εμφανίστηκαν στην εγκυμοσύνη και επισκέφτηκε ιατρείο που εξειδικεύεται σε τέτοιου είδους ζητήματα. Η αισθητική παρέμβαση που έκανε η Ιωάννα Μαλέσκου “Και του λέω γιατρέ μου κάψτε τα όλα και [...] Το άρθρο “Του είπα γιατρέ μου, κάθαρίστε τα όλα”: Η αισθητική παρέμβαση της Ιωάννας Μαλέσκου, η φωτο και το δημόσιο μήνυμα εμφανίστηκε πρώτα στο NewSide.

Διαβάστε Περισσότερα στο Newside.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newside.gr

Έπος στην Καλαμάτα: Άντρας βγήκε στους δρόμους σαν Σαουδάραβας με κελεμπία λόγω της αφρικανικής σκόνης

Εμμηνόπαυση: Το βότανο που ανακουφίζει από τις εξάψεις – Ρίχνει σάκχαρο και χοληστερόλη

Τζόυς Ευείδη: «Είχα 2 μαμάδες, σαν κοινόβιο – Με ρώτησε ο πατέρας μου και είπα “Ναι”, τέτοιο βούρλο ήμουν»

Δεν τους νοιάζει τι λέει ο κόσμος: Κάθε μέρα μαζί Μαριλίτα Λαμπροπούλου – Δημήτρης Λάλος, ζευγάρι και στην ζωή.

Βίκυ Χατζηβασιλείου: Δεν ψωνίζω ρούχα από την λαϊκή, έχουν αρνητική ενέργεια

Θυμάσαι τότε που τα λεωφορεία είχαν εισπράκτορα και το εισιτήριο λίγες δραχμές