Τι γίνεται με τη Φαίη Σκορδά και τον Σέρχιο Αραούχο; (φωτό)

17:46 - 30/03/2024

Η αναδημοσίευση μίας φωτογραφίας που ανέβασε η Φαίη Σκορδά στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram από τον Αργεντινό άσο των γηπέδων, Σέρχιο Αραούχο, ήταν ικανή να προκαλέσει… ταραχή στα δημοσιογραφικά γραφεία, με κάποιους πιο τολμηρούς να αφήνουν υπονοούμενα περί πιθανού φλερτ ανάμεσά τους. Η αλήθεια όμως είναι πολύ μακριά από όλα αυτά αφού ο μόνος […]

Διαβάστε Περισσότερα στο irafina.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η απάντηση της Φαίης Σκορδά για την... σχέση της με τον Σέρχιο Αραούχο (ΦΩΤΟ)

Η απάντηση της Φαίης Σκορδά για την... σχέση της με τον Σέρχιο Αραούχο (ΦΩΤΟ) 30/03/2024 Στις φήμες και τα δημοσιεύματα που την θέλουν σε σχέση με τον ποδοσφαιριστή της ΑΕΚ, Σέρχιο Αραούχο, απάντησε σήμερα η Φαίη Σκορδά μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram. Αφορμή για την τοποθέτησή της αποτέλεσε η φωτογραφία που δημοσίευσε η Φαίη Σκορδά, χθες από την Ρώμη, στην οποία έκανε tag εταιρεία ρούχων, αλλά και τον Αργεντινό ποδοσφαιριστή. «Επειδή μου έχουν τηλεφωνήσει όλοι οι δημοσιογράφοι από Αθήνα, με πολλή πολλή αγάπη, επειδή είμαι ερωτευμένη στη Ρώμη με έναν ποδοσφαιριστή, να σας πω ότι το ρούχο που φορούσα χθες, της φίλης μου, της Στεφανίας Β

Διαβάστε το στο filathlos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ irafina.gr

Κλείνει το κέντρο της Αθήνας τη Μ. Τετάρτη λόγω Πρωτομαγιάς – Πορεία παρότι μεταφέρεται η αργία

Το μήνυμα που εμφανίζεται στα κινητά χιλιάδων οδηγών – Γιατί δεν πρέπει να το πατήσεις

Ποιοι θα παίρνουν εκκαθαριστικό χωρίς να κάνουν φορολογική δήλωση

Απίθανο περιστατικό: Αλιγάτορας «σταμάτησε» πτήσεις!

Αφηνιασμένα άλογα του Βασιλικού Ιππικού προκάλεσα πανικό! (βίντεο)

ΙΣΑ: Ζητά την άμεση θεσμοθέτηση της δυνατότητα ιδιωτών γιατρών να ασκούν έργο στο ΕΣΥ