Χρυσοχοΐδης για τη νέα γυναικοκτονία: Προφανώς, πολλά δεν πήγαν καλά – Έρευνα σε βάθος, σύντομα θα δοθούν απαντήσεις

10:46 - 03/04/2024

Για τη δολοφονία της 28χρονης από τον πρώην σύντροφό της στους Αγίους Αναργύρους, που έχει συγκλονίσει το πανελλήνιο, μίλησε ο υπουργός Προστασίας του Πολίτη Μιχάλης Χρυσοχοΐδης στον ΑΝΤ1. Η γυναικοκτονία μπροστά από το Α.Τ. Αγίων Αναργύρων έχει προκαλέσει την εισαγγελική παρέμβαση για τυχόν ευθύνες των αστυνομικών. «Αυτό που βιώνω σήμερα είναι από τα πιο απεχθή, βίαια εγκλήματα που έχω ζήσει στη διαδρομή μου και θέλω να εκφράσω τη συντριβή μου» είπε χαρακτηριστικά ο Μιχάλης Χρυσοχοΐδης. «Το βασικό ζητούμενο είναι να διερευνηθούν πλήρως οι συνθήκες υπό τις οποίες έγινε το περιστατικό» πρόσθεσε, για να τονίσει: «Όταν χάνεται ένας άνθρωπος, είναι προφανές ότι πολλά πράγματα δεν έχουν πάει

Διαβάστε Περισσότερα στο tilegrafimanews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tilegrafimanews.gr

«TURANDOT» της καρδιάς και της εξουσίας…

Κανόνας προσευχής – Οι Ψαλμοί και το κομποσχοίνι

ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΚΙΝΔΥΝΟΙ-Η αφρικανική σκόνη στο μικροσκόπιο: Οι επιστήμονες επιβεβαίωσαν τις ανησυχίες των πνευμονολόγων – Τα ευρήματα

Εμείς, η Τουρκία και η Δύση συνολικά…

Τεράστιο ενδιαφέρον για το 30ετές ομόλογο – Άντλησε 3 δισ. ευρώ ο ΟΔΔΗΧ – Στο 4,15% η απόδοση

ΚΛΕΙΣΤΕΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΓΙΑ 5 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΜΗ ΣΥΝΤΑΞΕΩΝ ΜΑΪ́ΟΥ 2024-ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΠΛΗΡΩΜΕΣ ΑΓΡΟΤΩΝ ΑΠΟ ΟΠΕΚΕΠΕ!