Νάσος Παπαργυρόπουλος: Απαντά με βίντεο στον Τάσο Τεργιάκη – «Ο πόνος δεν μετριέται με τετραγωνικά κύριε μου»

00:09 - 05/04/2024

Μέσω instagram απαντά ο Νάσος Παπαργυρόπουλος στον Τάσο Τεργιάκη μετά τα λεγόμενά του στο «Πρωινό» του To άρθρο Νάσος Παπαργυρόπουλος: Απαντά με βίντεο στον Τάσο Τεργιάκη – «Ο πόνος δεν μετριέται με τετραγωνικά κύριε μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ξέσπασε ο Νάσος Παπαργυρόπουλος: «Ο πόνος δεν μετριέται με τετραγωνικά κύριε μου»

Ο Νάσος Παπαργυρόπουλος πριν από λίγες ώρες με μια ανάρτηση στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram θέλησε να απαντήσει στον Τάσο Τεργιάκη και στα όσα είπε για εκείνον στον αέρα του Πρωινού του ΑΝΤ1. Πιο συγκεκριμένα, Νάσος Παπαργυρόπουλος, ο οποίος είναι υποψήφιος με τον ΣΥΡΙΖΑ στις επερχόμενες Ευρωεκλογές , αφού παρουσίασε πρώτα τα λεγόμενα του […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»