Δίκη Κωστόπουλου: «Μπήκε στο καμαρίνι μου και αυνανιζόταν» κατέθεσε η Διδασκάλου

16:28 - 05/04/2024

Η Κατερίνα Διδασκάλου κατέθεσε σήμερα στην αίθουσα του Μικτού Ορκωτού Δικαστηρίου για τη σεξουαλική επίθεση που δέχθηκε από τον πρώην σκηνοθέτη της σειράς «Σασμός» Κώστα Κωστόπουλο, κατηγορούμενο για βιασμό της ηθοποιού Έλενας Αθανασοπούλου. Υποστηρικτική για τον κατηγορούμενο σκηνοθέτη ήταν η Μαρία Τζομπανάκη. Η κυρία Διδασκάλου, κατέθεσε πως γνώρισε τον κατηγορούμενο στη σειρά «Έρωτας» και την Το άρθρο Δίκη Κωστόπουλου: «Μπήκε στο καμαρίνι μου και αυνανιζόταν» κατέθεσε η Διδασκάλου εμφανίστηκε πρώτα στο Paraskhnio.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο paraskhnio.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δίκη Κώστα Κωστόπουλου: «Μπήκε στο καμαρίνι μου και αυνανίστηκε – Έπαθα σοκ» κατέθεσε η Κατερίνα Διδασκάλου

Ένα σοκαριστικό περιστατικό που καταγγέλλει ότι της συνέβη με τον κατηγορούμενο πρώην σκηνοθέτη του «Σασμού», Κώστα Κωστόπουλου, κατέθεσε στο Μικτό Ορκωτό Δικαστήριο της Αθήνας, η ηθοποιός, Κατερίνα Διδασκάλου. Ένα σοκαριστικό περιστατικό που καταγγέλλει ότι της συνέβη με τον κατηγορούμενο πρώην σκηνοθέτη του «Σασμού», Κώστα Κωστόπουλου, κατέθεσε στο Μικτό Ορκωτό Δικαστήριο της Αθήνας, η ηθοποιός, Κατερίνα Διδασκάλου. Η Κατερίνα Διδασκάλου περιέγραψε καταθέτοντας στο δικαστήριο ότι γνώρισε τον κατηγορούμενο, πρώην σκηνοθέτη του «Σασμού» στη σειρά «Έρωτας». Όπως είπε κάποια στιγμή ο ίδιος μπήκε στο καμαρίνι […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Σοκάρει η Κατερίνα Διδασκάλου στην κατάθεση της: «Mπήκε στο καμαρίνι μου και αυνανίστηκε, τελείωσε πάνω μου»

Στο Μικτό Ορκωτό Δικαστήριο της Αθήνας βρέθηκε η ηθοποιός Κατερίνα Διδασκάλου προκειμένου να καταγγείλλει το σοκαριστικό περιστατικό που έζησε στο παρελθόν με […] The post Σοκάρει η Κατερίνα Διδασκάλου στην κατάθεση της: «Mπήκε στο καμαρίνι μου και αυνανίστηκε, τελείωσε πάνω μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Κώστας Κωστόπουλος: Σοκ για σκηνοθέτη Σασμού – «Μπήκε στο καμαρίνι και αυνανιζόταν»

Τι κατέθεσε η Κατερίνα Διδασκάλου για τον φερόμενο βι@σμό της Έλενας Αθανασοπούλου από τον Κώστα Κωστόπουλο; Για τη σεξουαλική επίθεση που δέχθηκε από τον πρώην σκηνοθέτη της σειράς «Σασμός» Κώστα Κωστόπουλο, κατηγορούμενο για βιασμό της ηθοποιού Έλενας Αθανασοπούλου, κατέθεσε σήμερα στην αίθουσα του Μικτού Ορκωτού Δικαστηρίου η Κατερίνα Διδασκάλου. Αντίθετα, υποστηρικτική για τον κατηγορούμενο σκηνοθέτη […] Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο Κώστας Κωστόπουλος: Σοκ για σκηνοθέτη Σασμού – «Μπήκε στο καμαρίνι και αυνανιζόταν».

Διαβάστε το στο fimes.gr

Δίκη Κωστόπουλου: «Μπήκε στο καμαρίνι μου και αυνανιζόταν» κατέθεσε η Διδασκάλου για τον σκηνοθέτη

Για τη σεξουαλική επίθεση που δέχθηκε από τον πρώην σκηνοθέτη της σειράς «Σασμός» Κώστα Κωστόπουλο, κατηγορούμενο για βιασμό της ηθοποιού Έλενας Αθανασοπούλου, κατέθεσε σήμερα στην αίθουσα του Μικτού Ορκωτού Δικαστηρίου η Κατερίνα Διδασκάλου. Αντίθετα, υποστηρικτική για τον κατηγορούμενο σκηνοθέτη ήταν η Μαρία Τζομπανάκη. Η κυρία Διδασκάλου κατέθεσε πως γνώρισε τον κατηγορούμενο στη σειρά «Έρωτας» και την καταγγέλλουσα Έλενα […] The post Δίκη Κωστόπουλου: «Μπήκε στο καμαρίνι μου και αυνανιζόταν» κατέθεσε η Διδασκάλου για τον σκηνοθέτη appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ paraskhnio.gr

Συνέντευξη Μητσοτάκη στο κεντρικό δελτίου του ΣΚΑΪ το βράδυ της Πέμπτης

Κικίλιας για ΑΙΓΙΣ: Μέσα σε 9 μήνες προκηρύξαμε διαγωνισμούς ύψους 1,5 δισ. ευρώ – Θα δώσουμε μάχη το καλοκαίρι

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: Η ζωή της μετά το «Survivor» και ο νέος της σύντροφος

Ελεονώρα Μελέτη: Απαντά για τις χυδαίες επιθέσεις που δέχεται για την απόφασή της να κατέβει στις Ευρωεκλογές

Μητσοτάκης για το Πρόγραμμα “Αιγίς”: Η πρόληψη, η καταστολή και η αποκατάσταση, το τρίπτυχο για την προστασία της ανθρώπινης ζωής

Κεραμέως από Βρυξέλλες: Η Τεχνική Υποστήριξη της Κομισιόν, πολύτιμος αρωγός στα μεταρρυθμιστικά επιτεύγματα της χώρας μας