Ελένη Φουρέιρα: Έγραψε ιστορία με το πρώτο διαμαντένιο άλμπουμ στην Ελλάδα

11:09 - 17/04/2024

Ακόμα ένα ρεκόρ έκανε η Ελένη Φουρέιρα γράφοντας παράλληλα μουσική ιστορία, καθώς το άλμπουμ της «Poli_Ploki» To άρθρο Ελένη Φουρέιρα: Έγραψε ιστορία με το πρώτο διαμαντένιο άλμπουμ στην Ελλάδα δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

H Ελένη Φουρέιρα γράφει ιστορία με το πρώτο διαμαντένιο άλμπουμ στην Ελλάδα

Ακόμα ένα ρεκόρ έκανε η Ελένη Φουρέιρα γράφοντας παράλληλα μουσική ιστορία, καθώς το άλμπουμ της «Poli_Ploki» έγινε το πρώτο διαμαντένιο σε πωλήσεις άλμπουμ στην Ελλάδα. Η Ελένη Φουρέιρα μετρά πάνω από 128.524.792 ψηφιακές πωλήσεις του άλμπουμ «Poli_Ploki», που κυκλοφορεί από την Panik Records, ενώ τα official videos από το άλμπουμ βρέθηκαν στις πρώτες θέσεις των […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Η Ελένη Φουρέιρα γράφει ιστορία: Το “Poli_Ploki” γίνεται διαμαντένιο άλμπουμ!

Η Ελένη Φουρέιρα συνεχίζει να σπάει ρεκόρ και να γράφει μουσική ιστορία, καθώς το άλμπουμ της “Poli_Ploki” έγινε το πρώτο διαμαντένιο σε πωλήσεις άλμπουμ στην Ελλάδα! Αυτή η σπουδαία επιτυχία σηματοδοτεί μια νέα κορυφή για την καριέρα της Φουρέιρα, η οποία μετρά πάνω από 128.524.792 ψηφιακές πωλήσεις του άλμπουμ “Poli_Ploki”, που κυκλοφορεί από την Panik […] The post Η Ελένη Φουρέιρα γράφει ιστορία: Το “Poli_Ploki” γίνεται διαμαντένιο άλμπουμ! appeared first on Koolnews.gr.

Διαβάστε το στο koolnews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»