Light για Snik: «Άμα θέλει το παιδί να αναδειχθεί, τον περιμένουμε στο Rap Star»

13:00 - 21/04/2024

Δηλώσεις στους ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών, που βρέθηκαν στα παρασκήνια του J2US, έκανε ο Light. Ο ράπερ απάντησε για το […] The post Light για Snik: «Άμα θέλει το παιδί να αναδειχθεί, τον περιμένουμε στο Rap Star» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Light για Snik: Άμα θέλει το παιδί να αναδειχθεί, τον περιμένουμε στο Rap Star

Ο Light έκανε δηλώσεις και αναφέρθηκε στο νέο πρότζεκτ που θα αναλάβει, το «Rap Star». Ο τράπερ μίλησε στις τηλεοπτικές κάμερες και απόσπασμα από τις δηλώσεις του προβλήθηκε στην εκπομπή «Χαμογέλα και πάλι». «Το Rap Star είναι ένα πρότζεκτ που το συζητάμε χρόνια. Η κοπέλα μου, η Άννα, θα είναι η παρουσιάστρια. Εγώ την πρότεινα, γιατί [...] Το άρθρο Light για Snik: Άμα θέλει το παιδί να αναδειχθεί, τον περιμένουμε στο Rap Star εμφανίστηκε πρώτα στο NewSide.

Διαβάστε το στο Newside.gr

Light για Snik: «Άμα θέλει το παιδί να αναδειχθεί, τον περιμένουμε στο Rap Star»

Ο Light πρόκειται να συμμετέχει στην κριτική επιτροπή ενός νέου talent show για τραπ καλλιτέχνες, στο To άρθρο Light για Snik: «Άμα θέλει το παιδί να αναδειχθεί, τον περιμένουμε στο Rap Star» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»