Δεληζήσης: «Έδωσα και την ψυχή μου στον Άρη»

10:48 - 22/04/2024

Δεληζήσης: «Έδωσα και την ψυχή μου στον Άρη» 21/04/2024 Ο Γιώργος Δεληζήσης ανακοίνωσε μέσω των καναλιών Novasports την απόφαση του να αποχωρήσει από την ενεργό δράση στο τέλος της τρέχουσας σεζόν και δήλωσε ευγνώμων για τις στιγμές που έζησε στον Άρη. Αναλυτικά όσα δήλωσε ο Γιώργος Δεληζήσης: «Ήταν μία ιδιαίτερη στιγμή για μένα, ευχαριστώ τον κόσμο για το χειροκρότημα του, δείχνει πως αναγνωρίζει την προσφορά μου. Τους αγαπάω. Ευχαριστώ τον πρόεδρο την επιθυμία να έρθω και να παίξω έστω και ένα λεπτό, ευχαριστώ στον προπονητή μου, τον Άκη Μάντζιο. Αυτά τα έξι χρόνια πέρασα πολλά σε αυτή την ομάδα σε δύσκολα χρόνια, ευχαριστώ τον Θεό για την δύναμη που μο

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

To επίσημο αντίο του Δεληζήση: «Έδωσα και την ψυχή μου στον Άρη»

Ξεχωριστή στιγμή σήμερα ήταν το επίσημο αντίο του Γιώργου Δεληζήση, ο οποίος ανακοίνωσε πως φέτος είναι η τελευταία του σεζόν στο ποδόσφαιρο… Ο Δεληζήσης ανακοίνωσε την απόφαση του να αποχωρήσει από την ενεργό δράση στο τέλος της τρέχουσας σεζόν και δήλωσε ευγνώμων για τις στιγμές που έζησε στον Άρη. Όπως είπε στη Nova: «Ήταν μία […] The post To επίσημο αντίο του Δεληζήση: «Έδωσα και την ψυχή μου στον Άρη» appeared first on pressaris.gr.

Διαβάστε το στο pressaris.gr

«Έδωσα και την ψυχή μου στον Άρη»

Ξεχωριστή στιγμή σήμερα ήταν το επίσημο αντίο του Γιώργου Δεληζήση, ο οποίος ανακοίνωσε πως φέτος είναι η τελευταία του σεζόν στο ποδόσφαιρο… Ο Δεληζήσης ανακοίνωσε την απόφαση του να αποχωρήσει από την ενεργό δράση στο τέλος της τρέχουσας σεζόν και δήλωσε ευγνώμων για τις στιγμές που έζησε στον Άρη. Όπως είπε στη Nova: «Ήταν μία […]

Διαβάστε το στο thessports.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φαλ: «Δεν τα παρατήσαμε και είμαι περήφανος»

Η πανηγυρική φωτογραφία των αδελφών Αγγελόπουλων στη Βαρκελώνη

Αλμέιδα: «Σε μία ώρα θα αρχίσω να δουλεύω για το επόμενο ματς »

Σπουδαίο «διπλό» και πρώτο βήμα για το Βερολίνο για τον Ολυμπιακό!

Πρόβλημα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό

Κάνααν: «Πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα»