Χρήστος Λούλης: «Με φλερτάρουν στα social media, μου στέλνουν αποκαλυπτικές φωτογραφίες»

11:01 - 22/04/2024

Ο Χρήστος Λούλης μίλησε στο «MEGA Καλημέρα» για το πρώτο φιλί, το «μπλα μπλα» που δεν έχει, τα 24ώρα στο θέατρο και τις «χοντράδες» που έχει πει.

Διαβάστε Περισσότερα στο in.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χρήστος Λούλης: «Με φλερτάρουν μέσω social media, μου στέλνουν αποκαλυπτικές φωτογραφίες»

Ο Χρήστος Λούλης είναι από τους κορυφαίους Έλληνες ηθοποιούς και μίλησε για όλα στην εκπομπή «Mega Καλημέρα». Ο ηθοποιός Χρήστος Λούλης αναφέρθηκε στην  παιδική ηλικία του, στις σπουδές του, αλλά και στο φλερτ που δέχεται. «Λείπω 20 χρόνια από τον Κορυδαλλό, γυρνώντας εδώ παθαίνω σοκ με το πόσα έχουν αλλάξει. Με πείραζαν στο σχολείο για ... Περισσότερα To άρθρο Χρήστος Λούλης: «Με φλερτάρουν μέσω social media, μου στέλνουν αποκαλυπτικές φωτογραφίες» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Χρήστος Λούλης: «Μου στέλνουν αποκαλυπτικές φωτογραφίες στα social media, γελάμε μαζί με τη σύζυγό μου»

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε ο Χρήστος Λούλης στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και στον To άρθρο Χρήστος Λούλης: «Μου στέλνουν αποκαλυπτικές φωτογραφίες στα social media, γελάμε μαζί με τη σύζυγό μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Χρήστος Λούλης: «Μου στέλνουν αποκαλυπτικές φωτογραφίες στα social media, γελάμε μαζί με τη σύζυγό μου»

Ο Χρήστος Λούλης παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή “Mega Καλημέρα”.

Διαβάστε το στο real.gr

Χρήστος Λούλης: "Μου στέλνουν αποκαλυπτικές φωτογραφίες γελάμε με την Έμιλυ Κολιανδρή"

Ο Χρήστος Λούλης μίλησε για τα παιδικά του χρόνια

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Χρήστος Λούλης: «Μου στέλνουν αποκαλυπτικές φωτογραφίες στα social media, γελάμε μαζί με τη σύζυγό μου»

Ο Χρήστος Λούλης παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή “Mega Καλημέρα”. Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε μεταξύ άλλων για τα παιδικά του χρόνια και την αρνητική κριτική που δέχεται κατά καιρούς. Επίσης αποκάλυψε το πώς αντιδρά η σύζυγός του Έμιλι Κολιανδρή όταν του στέλνουν προκλητικές φωτογραφίες στα social media. «Με πείραζαν στο σχολείο για το επώνυμο μου και μία […] The post Χρήστος Λούλης: «Μου στέλνουν αποκαλυπτικές φωτογραφίες στα social media, γελάμε μαζί με τη σύζυγό μου» appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ in.gr

Η δημοκρατία (και οι εκλογές) είναι ακριβό σπορ

Ρίνγκ

Τα μυστικά και οι παγίδες των νέων φοροδηλώσεων

Κατακόρυφη η αύξηση στρατιωτικών δαπανών

Επιχείρηση ελέγχου των ανοιχτών μετώπων

Οι τρεις σωματοφύλακες και η «κομμουνιστική συνωμοσία» του Στρασβούργου