Μπέττυ Μαγγίρα: «Η Ελένη Μενεγάκη είναι σκληρή διαπραγματεύτρια»

11:09 - 23/04/2024

Για το τηλεοπτικό της μέλλον αλλά και την απόφαση της Ελένης Μενεγάκη να αποχωρήσει από το To άρθρο Μπέττυ Μαγγίρα: «Η Ελένη Μενεγάκη είναι σκληρή διαπραγματεύτρια» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μπέττυ Μαγγίρα για Ελένη Μενεγάκη: Είναι η τελευταία τηλεοπτική σταρ

Η Μπέττυ Μαγγίρα μίλησε για το τηλεοπτικό της μέλλον, την επιθυμία της να κάνει τη βραδινή ζώνη αλλά και την αποχώρηση της Ελένης Μενεγάκη από το MEGA. Μιλώντας στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day», η παρουσιάστρια αρχικά αναφέρθηκε στο τι μέλλει γενέσθαι: «Φαντάζομαι ότι μετά το Πάσχα θα ξεκινήσουμε τις συζητήσεις. Οι σχέσεις μου με [...] Το άρθρο Μπέττυ Μαγγίρα για Ελένη Μενεγάκη: Είναι η τελευταία τηλεοπτική σταρ εμφανίστηκε πρώτα στο NewSide.

Διαβάστε το στο Newside.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»