Αταμάν: Δεν θα είμαι στον Παναθηναϊκό του χρόνου αν δεν πάμε Final 4

01:03 - 24/04/2024

Ο Παναθηναϊκός ηττήθηκε με 87-91 από τη Μακάμπι Τελ Αβίβ στον πρώτο αγώνα των play off της Euroleague και έχασε το πλεονέκτημα της έδρας, με τον Εργκίν Αταμάν να αναφέρεται στα λάθη της ομάδας του και των διαιτητών, τονίζοντας ότι αν δεν έρθει η πρόκριση στο Final 4 θα φύγει. Οι Πράσινοι υποδέχθηκαν τους Ισραηλινούς στο κατάμεστο ΟΑΚΑ, ήταν σχεδόν συνέχεια μπροστά στο σκορ αλλά στο τελευταίο δεκάλεπτο έγινε η ανατροπή και ηττήθηκαν, με τον προπονητή τους να λέει τα εξής μετά τη λήξη… «Πιστεύω ότι δεν αξίζαμε να νικήσουμε απόψε. Χάσαμε 10 βολές. Είχαμε 1/7 τρίποντα από τους πάουερ φόργουορντ μας. Κάναμε πολλά λάθη. Κάναμε λαθος στην τελευταία κατοχή. Όλοι, οι παίκτες, το κλαμπ, το επιτελεί

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αταμάν: Δεν θα είμαι στον Παναθηναϊκό του χρόνου, αν δεν πάμε στο Final Four

Ο τεχνικός του Παναθηναϊκού, Εργκίν Αταμάν, παραδέχθηκε στη συνέντευξη Τύπου, μετά την ήττα από τη Μακάμπι Τελ Αβίβ στο ΟΑΚΑ, ότι η ομάδα του δεν άξιζε τη νίκη απόψε, αναφέρθηκε… Αταμάν: Δεν θα είμαι στον Παναθηναϊκό του χρόνου, αν δεν πάμε στο Final Four - Η ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ

Διαβάστε το στο naftemporiki.gr

Αταμάν: Δεν θα είμαι στον Παναθηναϊκό του χρόνου αν δεν πάμε Final 4

Σε μία δήλωση «βόμβα» προχώρησε ο Αταμάν μετά την ήττα του Παναθηναϊκού από την Μακάμπι. Ο Παναθηναϊκός ηττήθηκε με 87-91 από τη Μακάμπι Τελ Αβίβ στον πρώτο αγώνα των play off της Euroleague και έχασε το πλεονέκτημα της έδρας, με τον Εργκίν Αταμάν να αναφέρεται στα λάθη της ομάδας του και των διαιτητών, τονίζοντας ότι […] Το άρθρο Αταμάν: Δεν θα είμαι στον Παναθηναϊκό του χρόνου αν δεν πάμε Final 4 εμφανίστηκε πρώτα στο newsique.gr.

Διαβάστε το στο Newsique.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα