Ευρυδίκη Βαλαβάνη: Δεν θέλω να κάνω τα ίδια «λάθη» με τη νέα μου σχέση

04:01 - 24/04/2024

Το Survivor, η αναγνωρισιμότητα, τα λάθη και ο νέος της σύντροφος. Η Ευρυδίκη Βαλαβάνη βρέθηκε, το βράδυ της Τρίτης (23.04.2024) καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου στο The 2Night Show. «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη” με τη νέα μου σχέση», ξεκαθάρισε η Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Γρηγόρη Αρναούτογλου, σημειώντας ότι «πλέον μεγαλώνοντας έχω μάθει και θέλω ... Περισσότερα To άρθρο Ευρυδίκη Βαλαβάνη: Δεν θέλω να κάνω τα ίδια «λάθη» με τη νέα μου σχέση δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, για αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου στο The 2Night Show βρέθηκε το βράδυ της Τρίτης η Ευρυδίκη Βαλαβάνη. To άρθρο Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, για αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Μεγαλώνοντας θέλω να προστατεύω λίγο την προσωπική μου ζωή»

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχει πάει καιρός που χωρίσαμε με τον Κωνσταντίνο. Ήταν μία σχέση πολλών ετών» (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: "Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση"

"Πάει καιρός που χωρίσαμε με τον Κωνσταντίνο, πάνω από έναν χρόνο"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι