Λύγισε η Δέσποινα Στυλιανοπούλου για τον Κώστα Βουτσά

08:54 - 26/02/2020

Συγκλονισμένη από τον θάνατο του Κώστα Βουτσά, η Δέσποινα Στυλιανοπούλου λύγισε στον αέρα του Καλημέρα Ελλάδα. Η ηθοποιός, κατά τη […] The post Λύγισε η Δέσποινα Στυλιανοπούλου για τον Κώστα Βουτσά appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Δέσποινα Στυλιανοπούλου λύγισε για τον Κώστα Βουτσά (βίντεο)

«Περίμενα να βγω στο θέατρο να γελάσω, όχι να κλάψω. Κλαίω, λυπάμαι»..

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Δέσποινα Στυλιανοπούλου: «Σήμερα κλαίει όλη η Ελλάδα για τον Κώστα μας»

Συντετριμμένη η Δέσποινα Στυλιανοπούλου μίλησε για τον θάνατο του Κώστα Βουτσά

Διαβάστε το στο in.gr

Δέσποινα Στυλιανοπούλου για Κώστα Βουτσά: «Η Ελλάδα έχασε το γέλιο της»

Ξέσπασε σε λυγμούς στον αέρα της εκπομπής του Γιώργου Παπαδάκη για τον χαμό του Κώστα Βουτσά.

Διαβάστε το στο NewsBomb

Λύγισε η Δέσποινα Στυλιανοπούλου on air για τον Κώστα Βουτσά

  Στην εκπομπή του Γιώργου Παπαδάκη, «Καλημέρα Ελλάδα», μίλησε το πρωί της Τετάρτης η ηθοποιός Δέσποινα Στυλιανοπούλου, η οποία ήταν συγκλονισμένη...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ραγίζει καρδιές η Μάρθα Καραγιάννη μιλώντας για τον Κώστα Βουτσά

Ο Κώστας Βουτσάς έφυγε από τη ζωή στα 88 του χρόνια και όλοι είναι συγκλονισμένοι.

Διαβάστε το στο thebest.gr

"Λύγισε" η Δέσποινα Στυλιανοπούλου για τον Κώστα Βουτσά (VIDEO)

Συγκλονισμένη από τον θάνατο του Κώστα Βουτσά, η Δέσποινα Στυλιανοπούλου λύγισε στον αέρα του “Καλημέρα Ελλάδα”. Η γνωστή ηθοποιός, κατά τη διάρκεια τηλεφωνικής της επικοινωνίας με τον Γιώργο Παπαδάκη άρχισε να κλαίει με λυγμούς. “Είμαι τόσο ταραγμένη, τόσο συγκινημένη. Νομίζω ότι έχασε το γέλιο της όλη η Ελλάδα πλέον. Του έλεγα “Κώστα μου θες να πάμε κάπου, 5-6 μέρες στην εξοχή”; Και μου έλεγε: “Μη μου το ξαναπείς αυτό, γιατί δεν θα σου μιλήσω! Εγώ δεν φεύγω από τη σκηνή μέχρι να πεθάνω”. Έφυγε πάνω στη σκηνή, όπως ήθελε. Θα πάει πάνω να τους διασκεδάσει. Καλό σου ταξίδι Κώστα μου! Περίμενα να βγω στο θέατρο να γελάσω, όχι να κλάψω. Κλαίω! Λυπάμαι!”, είπε κλαίγοντας η Δέσποινα Στυλιανοπούλο

Διαβάστε το στο thestival.gr

«Λύγισε» η Δέσποινα Στυλιανοπούλου για τον Κώστα Βουτσά: «Κλαίω! Λυπάμαι! - Θα πάει πάνω να τους διασκεδάσει»

Με λυγμούς αποχαιρέτησε τον καλό της φίλο Κώστα Βουτσά, η ηθοποιός Δέσποινα Στυλιανοπούλου στο Καλημέρα Ελλάδα. The post «Λύγισε» η Δέσποινα Στυλιανοπούλου για τον Κώστα Βουτσά: «Κλαίω! Λυπάμαι! - Θα πάει πάνω να τους διασκεδάσει» appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»