Η εξομολόγηση της Δέσποινας Στυλιανοπούλου για την Αλίκη Βουγιουκλάκη που συγκλονίζει

18:55 - 28/02/2020

Στην κάμερα του Happy Day και την Ελένη Μουστάκη έδωσε συνέντευξη η Δέσποινα Στυλιανοπούλου. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε, μεταξύ άλλων, […] The post Η εξομολόγηση της Δέσποινας Στυλιανοπούλου για την Αλίκη Βουγιουκλάκη που συγκλονίζει appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Δέσποινα Στυλιανοπούλου αποκαλύπτει για την Αλίκη Βουγιουκλάκη (VIDEO)

Στην κάμερα του Happy Day και την Ελένη Μουστάκη έδωσε συνέντευξη η Δέσποινα Στυλιανοπούλου. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε, μεταξύ άλλων, για τη Ρένα Βλαχοπούλου, την Αλίκη Βουγιουκλάκη και τον Δημήτρη Παπαμιχαήλ. «Εάν δεν έκανα το ρόλο της υπηρέτριας θα ήμουν δυστυχισμένη. Εγώ τον επέλεξα στην πρώτη μου ταινία. Ήθελαν να κάνω μια σέξι σταρ, με βάλανε σε ένα κρεβάτι και μου λένε… γδύσου. Τι να κάνω, λέω… Να γδυθώ; Σηκώθηκα, ντύθηκα κι έφυγα. Και τους λέω ότι θέλω να κάνω το ρόλο της υπηρέτριας. Ήμουν φοιτήτρια της Νομικής σχολής και αριστούχος της δραματικής σχολής. Αγαπήθηκα πολύ, αλλά ήμουν άμυαλη. Θα έπρεπε αυτή τη στιγμή να έχω παιδιά και σύζυγο. Παρουσιάστηκαν κάποιες τύχες, αλλά έμεινα πιστή

Διαβάστε το στο thestival.gr

«Η τελευταία λέξη που μου είπε ήταν...» - Η εξομολόγηση της Δέσποινας Στυλιανοπούλου για την Αλίκη Βουγιουκλάκη

Στην κάμερα του Happy Day και την Ελένη Μουστάκη παραχώρησε συνέντευξη η Δέσποινα Στυλιανοπούλου και, μεταξύ άλλων, μίλησε για τη Ρένα Βλαχοπούλου... The post «Η τελευταία λέξη που μου είπε ήταν...» - Η εξομολόγηση της Δέσποινας Στυλιανοπούλου για την Αλίκη Βουγιουκλάκη appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»