Άγριες Μέλισσες: Η άγνωστη σχέση της "Δρόσως" με την "Θεοδοσία"

15:45 - 19/04/2020

"Μου έχουν λείψει πάρα πολύ τα γυρίσματα στο Διαφάνι. Μα, εκεί ήταν από το καλοκαίρι ουσιαστικά το σπίτι μου. Μιλάμε για πολύωρα γυρίσματα στο χωριό που φτιάχτηκε για τις Άγριες Μέλισσες στην Παλλήνη. Αλλά τι να κάνουμε; Εδώ σταμάτησε τα γυρίσματα το Netflix. Σε ένα καθημερινό σήριαλ εκ των πραγμάτων δεν μπορείς να έχεις στοκ επεισοδίων" είπε η Χριστίνα Χειλά Φαμέλη, η τηλεοπτική "Θεοδοσία" από τις Άγριες Μέλισσες σε συνέντευξή της στο "ENJOY". Ερωτηθείσα για το τι κάνει τις ημέρες της καραντίνας απάντησε "φτιάχνω γλυκά και τα τρώω. Ευτυχώς που έχω περιθώριο... Βλέπω ταινίες και πάω βόλτα για σωματική άσκηση με την φίλη μου Δανάη Μιχαλάκη, τη Δρόσω από τις Άγριες Μέλισσες. Μένουμε πολύ κοντά κα

Διαβάστε Περισσότερα στο thestival.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άγριες Μέλισσες: Το αστείο περιστατικό με την Λενιώ και την Θεοδοσία στα γυρίσματα

"Τη Μαρία Κίτσου την λατρεύω. έχουμε μια υπέροχη σχέση. Θυμάμαι τη σκηνή που της πήγαινα κάτι πίτες και μου λέει η Μαρία: "Φέρε μου και πίτες που πάω με τον άνδρα σου...". Γελάσαμε πάρα πολύ γιατί όλη αυτή η κόντρα σχέση, όλο αυτό το μίσος,

Διαβάστε το στο madata.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thestival.gr

Δ. Νεάπολης – Συκεών: Με 143 μονάδες ενισχύθηκε η Δημοτική Τράπεζα Αίματος

Ένα αφιέρωμα στον δημιουργό Μανώλη Ρασούλη στο Μέγαρο Μουσικής Θεσσαλονίκης

Γιατί δεν πρέπει να τον αφήνετε μόνο του τον σκύλο σας στην ακρογιαλιά

Δωρεάν εξετάσεις για την πρόληψη της οστεοπόρωσης στον Δ. Πυλαίας- Χορτιάτη

H "Μήδεια" του Μποστ έρχεται στο Θέατρο Γης

Μουσικό ταξίδι με την Γλυκερία στο Ωραιόκαστρο