Ακρίτα: Συγγνώμη σε Μανωλίδου - Γεωργιάδη με νέο «χώσιμο»

14:27 - 27/04/2020

ΕΛΛAΔΑ  Με δύο αναρτήσεις της στο προφίλ της στο Facebook, επέλεξε να απαντήσει η Έλενα Ακρίτα στην Ευγενία Μανωλίδου και τον Άδωνι Γεωργιάδη, για το λάθος που έκανε να δημοσιεύσει ανάρτηση στο Twitter της κ. Μανωλίδου, επικρίνοντάς την, η οποία τελικά αποδείχτηκε ψευδής. Αναλυτικά οι αναρτήσεις της Έλενας Ακρίτας: «Οφειλόμενη απάντηση νο1 - και δεν επανέρχομαι Αγαπητή κυρία Μανωλίδου, σάς ζητώ συγγνώμη. Την πάτησα, το παραδέχομαι, στο μέλλον θα είμαι πιο προσεχτική - άλλωστε αυτό επιτάσσει η δημοσιογραφική δεοντολογία. Από κει κι ύστερα, επιτρέψτε μου να μοιραστώ μαζί σας την ταπεινή μου γνώμη για το πρόσωπό σας. Παρουσιάσατε, αγαπητή κυρία, το πιο άθλιο παιχνίδι της ιστορίας της ελληνικής τηλε

Διαβάστε Περισσότερα στο topontiki.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

H Ακρίτα ζητά συγγνώμη στην Μανωλίδου και την ακυρώνει με νέους χαρακτηρισμούς!

Με δύο αναρτήσεις απάντησε η δημοσιογράφος στην Ευγενία Μανωλίδου και τον Άδωνι Γεωργιάδη για το λάθος που έκανε να δημοσιεύσει tweet της κ. Μανωλίδου το οποίο αποδείχτηκε ψεύτικο.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Ακρίτα: Συγγνώμη σε Μανωλίδου - Γεωργιάδη και μετά τους "τα χώνει" κανονικά!

Με δύο αναρτήσεις της στο προφίλ της στο Facebook, επέλεξε να απαντήσει η Έλενα Ακρίτα στην Ευγενία Μανωλίδου και τον Άδωνι Γεωργιάδη, για το λάθος που έκανε να δημοσιεύσει ανάρτηση στο Twitter της κ. Μανωλίδου, επικρίνοντάς την, η οποία τελικά αποδείχτηκε ψευδής. Αναλυτικά οι αναρτήσεις της

Διαβάστε το στο madata.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ topontiki.gr

Ευρωβουλευτές ΚΚΕ: Αλληλεγγύη σε όλους τους Ουκρανούς πρόσφυγες, θύματα του ιμπεριαλιστικού πολέμου (Video)

Δημήτρης Λιγνάδης: Μηνύσεις κατά πάντων από τον Αλέξη Κούγια

Πόλεμος στην Ουκρανία – ΠΟΥ: Ζούμε την χειρότερη προσφυγική κρίση στην Ευρώπη τα τελευταία 75 χρόνια

Η Πολωνία διαθέτει όλα τα MIG-29 της στην αμερικανική κυβέρνηση

ΚΟΚ: Ποιοι κινδυνεύουν με αφαίρεση διπλώματος για… πάντα

Μαρίνα Πατούλη: Το πάρτι έκπληξη για τα γενέθλια του Βλάσση Χολέβα (Video)