Η Λίτσα Πατέρα εξηγεί γιατί ποτέ δεν έφυγε από τον ΑΝΤ1

08:12 - 22/05/2020

Καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου στο The 2night Show βρέθηκε, το βράδυ της Πέμπτης, η Λίτσα Πατέρα. Η γνωστή αστρολόγος της […] The post Η Λίτσα Πατέρα εξηγεί γιατί ποτέ δεν έφυγε από τον ΑΝΤ1 appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Λίτσα Πατέρα εξηγεί γιατί ποτέ δεν έφυγε από τον ΑΝΤ1 (βίντεο)

«Εγώ έτσι το ένιωσα και δεν το μετάνιωσα ποτέ... Δένομαι πάρα πολύ με τους ανθρώπους»..

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Λίτσα Πατέρα: Εξηγεί γιατί ποτέ δεν έφυγε από τον ΑΝΤ1

Καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου ήταν το βράδυ της Πέμπτης, η Λίτσα Πατέρα...

Διαβάστε το στο Zougla

Λίτσα Πατέρα: «Έχω γράψει για την πανδημία από τον Σεπτέμβριο»

Στην εκπομπή «The 2Night Show» καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου εμφανίστηκε η αστρολόγος Λίτσα Πατέρα, η οποία είπε πως για την πανδημία του κορονοϊού τα είχε πει από το Σεπτέμβριο προβλέποντας τις εξελίξεις...

Διαβάστε το στο Gazzetta

Λίτσα Πατέρα: Εξηγεί γιατί ποτέ δεν έφυγε από τον ΑΝΤ1

Καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου ήταν το βράδυ της Πέμπτης, η Λίτσα Πατέρα. Η γνωστή αστρολόγος της πρωινής ζώνης του ΑΝΤ1 αποκάλυψε, μέσα σε όλα,...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Η Λίτσα Πατέρα εξηγεί γιατί ποτέ δεν έφυγε από τον ΑΝΤ1 (VIDEO)

Στο The 2night Show με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου βρέθηκε, το βράδυ της Πέμπτης, η Λίτσα Πατέρα και μεταξύ άλλων αποκάλυψε τον λόγο για τον οποίο ουδέποτε εγκατέλειψε τον σταθμό του Αμαρουσίου. Πιο συγκεκριμένα, η γνωστή αστρολόγος σημείωσε χαρακτηριστικά πως “φυσικά και όλα αυτά τα χρόνια μου έγιναν προτάσεις να φύγω από τον ΑΝΤ1. Προτάσεις με καλά χρήματα. Ξέρεις, την εποχή εκείνη έδιναν και χρήματα για να φύγεις άσχετα από τον μισθό σου. Όμως εγώ από την αρχή, ή τουλάχιστον όσο περνούσαν τα χρόνια, νιώθω τον ΑΝΤ1 σαν σπίτι και οικογένεια μου. Προχθές που γύρισα από την καραντίνα είπα πως τώρα είμαι στον φυσικό μου χώρο. Αγάπησα πάρα πολύ τον πρόεδρο μας, με τα παιδιά τώρα έχω γίνει οικογένεια.

Διαβάστε το στο thestival.gr

H Λίτσα Πατέρα αποκάλυψε το λόγο που δεν έφυγε ποτέ από τον ΑΝΤ1

Για πρώτη φορά η αγαπημένη αστρολόγος, Λίτσα Πατέρα αποκάλυψε το λόγο που παρόλο που δέχτηκε πολλές προτάσεις από ανταγωνιστικά κανάλια, δεν αποχώρησε ποτέ από τον ΑΝΤ1, με τον οποίο συνεργάζεται εδώ και πολλά χρόνια. Η Λίτσα Πατέρα, βρέθηκε καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου στην εκπομπή «The 2night Show» , το βράδυ... The post H Λίτσα Πατέρα αποκάλυψε το λόγο που δεν έφυγε ποτέ από τον ΑΝΤ1 appeared first on Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Αποκαλυπτική η  Λίτσα Πατέρα: Γιατί ποτέ δεν έφυγε από τον ΑΝΤ1;

Η γνωστή αστρολόγος Λίτσα Πατέρα μίλησε για τη συνεργασία της με τον Ant1. The post Αποκαλυπτική η  Λίτσα Πατέρα: Γιατί ποτέ δεν έφυγε από τον ΑΝΤ1; appeared first on TLIFE.

Διαβάστε το στο tlife.gr

Λίτσα Πατέρα: Έχω γράψει για την πανδημία από τον Σεπτέμβριο

Τι είπε για την αποχώρησή της από τον ΑΝΤ1...

Διαβάστε το στο news.gr

Λίτσα Πατέρα: "Δεν μετάνιωσα ποτέ που δεν έφυγα από τον ΑΝΤ1" (video)

"Είχα προβλέψει την πανδημία τον Σεπτέμβριο"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»