Άση Μπήλιου: Tα ζώδια που πρέπει να προσέχουν σήμερα

16:30 - 22/05/2020

Τις αστρολογικές της προβλέψεις μέσα από την εκπομπή «Στη φωλιά των Κου Κου» έκανε το πρωί της Παρασκευής  η Άση Μπήλιου. Η γνωστή αστρολόγος μίλησε για τη νέα Σελήνη στους Διδύμους, η οποία και θα παραμείνει όλο το σαββατοκύριακο στους Διδύμους, ενώ αυτό θα είναι και το πιο κοινωνικό σαββατοκύριακο των τελευταίων μηνών - και θα δοθεί έμφαση στην επικοινωνία γενικότερα. «Σήμερα η Σελήνη θα είναι έως τις 15:30 στον Ταύρο, οπότε Ταύροι, Λέοντες, Σκορπιοί και Υδροχόοι, που έχουν γενέθλια στο τρίτο δεκαήμερο, ας είναι πιο προσεκτικοί...

Διαβάστε Περισσότερα στο entertv.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άνοιγμα στην εστίαση: 10 βασικά σημεία που πρέπει να προσέχουν οι πελάτες

Μάσκες, αντισηπτικά και αποστάσεις συνθέτουν την επιστροφή στη νέα κανονικότητα- Οδηγός από τον ΕΦΕΤ.

Διαβάστε το στο thebest.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ entertv.gr

Συγκλονιστική εξομολόγηση: «Γύριζα ακατάλληλες ταινίες – Ο Γέροντας Παΐσιος μου άλλαξε τη ζωή»

Αν ήμουν νέος και ήθελα να αρπάξω την ευκαιρία, μπορεί να πήγαινα και εγώ στο Bachelor όπως ο Παναγιώτης Βασιλάκος

«Έσπασε» η Πέμη Ζούνη μιλώντας για την περιπέτεια υγείας της κόρης της

Σπύρος Σταμούλης: Ο εισαγγελέας Αλέξης Γραμματικός θα αναμειχθεί και με άλλη ιστορία στο Διαφάνι

Ριφιφί στο Ψυχικό: Ποιες είναι οι τέσσερις Αθηναίες που τους διέρρηξαν τις τραπεζικές τους θυρίδες

Συγκλονίζουν οι γονείς του 2,5 ετών Γιάννη: Έφυγα από τον παιδικό σταθμό και τον άκουσα να κλαίει… Ήθελα να γυρίσω πίσω να τον πάρω, αλλά σκέφτηκα ότι θα συνηθίσει