Ο Γιάννης Στάνκογλου απαντά για το “τέλος” του Κυπραίου στις Άγριες Μέλισσες

14:51 - 06/06/2020

Στη Real και τον Βασίλη Μπουζιώτη έδωσε συνέντευξη ο Γιάννης Στάνκογλου, ο οποίος μίλησε για τις Άγριες Μέλισσες, το “τέλος” […] The post Ο Γιάννης Στάνκογλου απαντά για το “τέλος” του Κυπραίου στις Άγριες Μέλισσες appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Γιάννης Στάνκογλου απαντά για το "τέλος" του Κυπραίου στις Άγριες Μέλισσες

Στη Real και τον Βασίλη Μπουζιώτη έδωσε συνέντευξη ο Γιάννης Στάνκογλου, ο οποίος μίλησε για τις Άγριες Μέλισσες, το “τέλος” του Κυπραίου, αλλά και για τα γυρίσματα που γίνονται με ιδιαίτερη προσοχή λόγω του κορωνοϊού. Στην προηγούμενη κουβέντα μας, μου είχες πει ότι δεν θα είσαι του χρόνου στη σειρά, αλλά έσκασαν ανατροπές κι εδώ! “Πάγωσαν” τα γυρίσματα λόγω καραντίνας. Θα τελείωνα μέσα Μαϊου, αλλά καλύπτουμε το χρόνο που χάθηκε. Δεν μπορώ να σου πω κάτι παραπάνω, γιατί όλα είναι υπό συζήτηση. Προφανώς, όμως, θα συνεχίσω. Πες μου ότι ισχύει το “σενάριο” που θέλει να σε… πεθαίνουν και να γυρίζεις ως ο δίδυμος αδελφός του Θωμά Κυπραίου. Αυτό το είπα εγώ για πλάκα και διέρρευσε. Ειλικρινά δεν

Διαβάστε το στο thestival.gr

Ο Γιάννης Στάνκογλου απαντά για το “τέλος” του Κυπραίου στις Άγριες Μέλισσες

AgrinioPress Ο Γιάννης Στάνκογλου απαντά για το “τέλος” του Κυπραίου στις Άγριες Μέλισσες Δείτε όσα είπε ο Γιάννης Στάνκογλου για τις Άγριες Μέλισσες. Στη Real και τον Βασίλη Μπουζιώτη έδωσε συνέντευξη ο Γιάννης Στάνκογλου, ο οποίος μίλησε για τις Άγριες Μέλισσες, το “τέλος” του Κυπραίου, αλλά και για τα γυρίσματα που γίνονται με ιδιαίτερη προσοχή λόγω του κορωνοϊού. Στην προηγούμενη κουβέντα μας, μου είχες πει ότι δεν θα … Ο Γιάννης Στάνκογλου απαντά για το “τέλος” του Κυπραίου στις Άγριες Μέλισσες AgrinioPress

Διαβάστε το στο agriniopress.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Χρήστος Λούλης: «Eίχα αφοσιωθεί τόσο πολύ στο θέατρο και στη σχολή που δεν μιλούσα ούτε με τους γονείς μου»

Όθωνας Μεταξάς: «Δεν με φαντάζομαι στη θάλασσα των γαρυφάλλων, να με ραίνουν και να πνίγομαι από τα δισκάκια»

Στέφανος Κορκολής: «Αφού έκανα την πρώτη επέμβαση και τις πρώτες χημειοθεραπείες, πέταξα οτιδήποτε τοξικό»

Ο Θοδωρής Κατσαφάδος σε δριμύ κατηγορώ για τον Μάρτυρα Κατηγορίας: «Παίζω ενώ ξέρω ότι δεν με θέλουν, το ζω πρώτη φορά»

Μάνος Ιωάννου: «Πού είναι το metoo αυτή τη στιγμή; Ήταν μοδάτο πολύ τότε, σταυρώσαμε Λιγνάδη – Φιλιππίδη και καθάρισε το θέατρο;»

Χώρισε η Ελισάβετ Σπανού: «Η εγκυμοσύνη συνέπεσε με την απόφαση να μην είμαστε μαζί»